Apple iPhone 13 (mini) en 13 Pro (max): Pijlsnel, maar Peperduur

131 reacties
27 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Apple’s nieuwste
  2. 2. iOS 15
  3. 3. iPhone 13 mini
  4. 4. iPhone 13
  5. 5. iPhone 13 Pro
  6. 6. iPhone 13 Pro Max
  7. 7. Apple A15
  8. 8. Accuprestaties
  9. 9. Schermprestaties
  10. 10. GPU-prestaties (3DMark)
  11. 11. GPU-prestaties (Geekbench)
  12. 12. CPU-prestaties (Geekbench)
  13. 13. Foto's Apple iPhone 13 Pro Max
  14. 14. Foto's Apple iPhone 13 Pro
  15. 15. Foto's Apple iPhone 13
  16. 16. Foto's Apple iPhone 13 mini
  17. 17. Vergelijkingstabel
  18. 18. Conclusie
  19. 27 besproken producten
  20. 131 reacties

Vergelijkingstabel


Klik hier om de resultaten van de nieuwe iPhones uitgebreid te vergelijken.

Algemeen
 
MerkAppleAppleAppleApple
ProductnaamiPhone 13 512GB PinkiPhone 13 Mini 512GB BlackiPhone 13 Pro 512GB GoldiPhone 13 Pro Max 512GB Blue
ProductcodeMLQE3ZD/AMLKA3ZD/AMLVQ3ZD/AMLLJ3ZD/A
DetailsProductinfoProductinfoProductinfoProductinfo
Besturingssysteem
BesturingssysteemiOSiOSiOSiOS
Besturingssysteem versieApple iOS 15Apple iOS 15Apple iOS 15Apple iOS 15
Android One
Geheugen
Werkgeheugen4096 MB4096 MB6144 MB6144 MB
Opslaggeheugen512 GB512 GB512 GB512 GB
Beschikbaar opslaggeheugen456.61 GB456.43 GB455.85 GB454.97 GB
Geheugenkaartlezer
Beeldscherm
SchermtypeOLEDOLEDOLEDOLED
Schermdiagonaal6.1 inch5.4 inch6.1 inch6.7 inch
Schermresolutie1170x25322340x10801170x25321284x2778
Pixeldichtheid457 ppi477 ppi457 ppi457 ppi
Relatieve schermgrootte86 %85.1 %86 %87.4 %
Beeldverhouding19,5:919,5:919,5:919,5:9
Type glas voorzijdeCeramic ShieldCeramic ShieldCeramic ShieldCeramic Shield
Touchscreen
Refresh rate60 Hz60 Hz120 Hz120 Hz
Processor
Processor / SoCApple A15 BionicApple A15 BionicApple A15 BionicApple A15 Bionic
Aantal cores totaal6666
Multi cluster
Snelheid cluster 13100 MHz3100 MHz3100 MHz3100 MHz
Aantal cores cluster 12222
Snelheid cluster 24xxx MHz4xxx MHz4xxx MHz4xxx MHz
Aantal cores cluster 24444
GPUApple GPU (4-core graphics)Apple GPU (4-core graphics)Apple GPU (5-core graphics)Apple GPU (5-core graphics)
Camera
Aantal camera's achterzijde23
Cameraopstelling achterzijdePrimaire camera, ultragroothoekPrimaire camera, ultragroothoekPrimaire camera, ultragroothoek, 3x zoomcamera, dieptecameraPrimaire camera, ultragroothoek, 3x zoomcamera, dieptecamera
Primaire camera: resolutie12 MPixel12 MPixel12 MPixel12 MPixel
Primaire camera: diafragmaf/1.6f/1.6f/1.5f/1.5
Primaire camera: type autofocusDual Pixel Phase detection autofocus (PDAF)Dual Pixel Phase detection autofocus (PDAF)Dual Pixel Phase detection autofocus (PDAF)Dual Pixel Phase detection autofocus (PDAF)
Primaire camera: optische beeldstabilisatie
Ultragroothoek camera: resolutie12 MPixel12 MPixel12 MPixel12 MPixel
Ultragroothoek camera: diafragmaf/2.4f/2.4f/2.8f/2.8
Ultragroothoek camera: type autofocusPhase detection autofocus (PDAF)Phase detection autofocus (PDAF)
Ultragroothoek camera: optische beeldstabilisatie
Zoomcamera: resolutie12 MPixel12 MPixel
Zoomcamera: diafragmaf/2.8f/2.8
Zoomcamera: type autofocusPhase detection autofocus (PDAF)Phase detection autofocus (PDAF)
Zoomcamera: optische beeldstabilisatie
Cameraresolutie (achter)12 MPixel12 MPixel12 MPixel12 MPixel
Tweede camera (achter)
Tweede cameraresolutie (achter)12 MPixel12 MPixel12 MPixel12 MPixel
Aantal camera's voorzijde2222
Camera (voor)
Primaire frontcamera: resolutie12 MPixel12 MPixel12 MPixel12 MPixel
Tweede camera (voor)
Optische zoom2 x2 x6 x6 x
Flitser
Optische beeldstabilisatie
Maximale video opnameresolutie3840x21603840x21603840x21603840x2160
Maximale resolutie bij 30 fps3840x21603840x21603840x21603840x2160
Maximale resolutie bij 60 fps3840x21603840x21603840x21603840x2160
Maximale resolutie bij 120 fps1920x10801920x10801920x10801920x1080
Maximale resolutie bij 240 fps1920x10801920x1080
Beeldstabilisatie videoElektronische beeldstabilisatieElektronische beeldstabilisatieElektronische beeldstabilisatieElektronische beeldstabilisatie
Toestel
SIM typeeSim/NanosimeSim/NanosimeSim/NanosimeSim/Nanosim
Dual SIM
Stylus
VoedingsaansluitingApple LightningApple LightningApple LightningApple Lightning
Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack)
IP-classificatieIP68 stof (volledig) en waterdichtIP68 stof (volledig) en waterdichtIP68 stof (volledig) en waterdichtIP68 stof (volledig) en waterdicht
Accu
Verwisselbare accu
Accucapaciteit3240 mAh2438 mAh3095 mAh4352 mAh
AccutypeLi-IonLi-IonLi-IonLi-Ion
Snellaad-techniekUSB Power Delivery 2.0USB Power Delivery 2.0USB Power Delivery 2.0USB Power Delivery 2.0
Draadloos laden
Connectiviteit / Netwerk
3G
4G
5G
WiFi
WiFi Direct
WiFi-standaard (hoogste)WiFi 6 (802.11ax)WiFi 6 (802.11ax)WiFi 6 (802.11ax)WiFi 6 (802.11ax)
Dual-band WiFi
Bluetooth
Bluetooth-versieBluetooth 5.0Bluetooth 5.0Bluetooth 5.0Bluetooth 5.2
Infrarood sensor
Near Field Communication (NFC)
Uiterlijk
Lengte146.74 mm131.59 mm146.78 mm160.83 mm
Breedte71.5 mm64.28 mm71.55 mm78.12 mm
Dikte7.7 mm7.7 mm7.7 mm7.7 mm
Gewicht173 gram140 gram203 gram238 gram
KleurRozeZwartGoudBlauw
Functionaliteit
Barometer
GPS
Elektronisch kompas
Gyroscoop
Proximity sensor
Accelerometer
Irisscanner
Vingerafdrukscanner
Overige
Garantie1 jaar1 jaar1 jaar1 jaar
3DMark Wild life
3DMark Wild Life overall score11678
Average frame rate (fps)69.9 fps
3DMark Wild Life FPS-range laagste45 fps
3DMark Wild Life FPS-range hoogste94 fps
3DMark Wild life Extreme
3DMark Wild Life Extreme overall score17792905
Average frame rate Extreme (fps)70.5 fps17.4 fps
3DMark Wild life Extreme FPS-range laagste45 fps11 fps
3DMark Wild Life Extreme FPS-range hoogste95 fps23 fps
3DMark Wild life stress tests
Stability89.1 %64.4 %
Best loop score857911659
Lowest loop score76447513
3DMark Wild life Extreme stress tests
Stability89.1 %67.9 %
Best loop score85793208
Lowest loop score76442178
Platform onafhankelijke tests
GFXBench Car Chase - onscreen59 fps59 fps59 fps59 fps
GFXBench Car Chase - offscreen96 fps98 fps112 fps111 fps
Geekbench 4.1 - Single7749774874507425
Geekbench 4.1 - Multi19324194481924119630
Geekbench 5.0 - Single1745174817281734
Geekbench 5.0 - Multi4698466447474765
Accutests
Afgeleide: browsetijd na half uur laden450.5432.47556.32522.06
Accutest - Web browse test WiFi 250cd/m2850 min.733 min.976 min.1243 min.
Accutest - Web browse test 4G 250cd/m2738 min.531 min.669 min.980 min.
Accutest - Videotest 250cd/m21311 min.1097 min.1536 min.2068 min.
Laadtest - volledig vol123 min.94 min.135 min.120 min.
Laadtest - procent vol na 30 min.53 %59 %57 %42 %
Testresultaten beeldscherm 2015
Piekhelderheid schermmodusDefaultDefaultDefaultDefault
Piekhelderheid wit (15% schermoppervlak)799.06 cd/m²763.91 cd/m²1022.21 cd/m²1045.66 cd/m²
Piekhelderheid wit (33% schermoppervlak)815.4 cd/m²822.26 cd/m²1036.86 cd/m²1045.73 cd/m²
Piekhelderheid wit (50% schermoppervlak)811.88 cd/m²816.62 cd/m²1041.77 cd/m²1045.86 cd/m²
Piekhelderheid wit (100% schermoppervlak)812.67 cd/m²816.81 cd/m²1047.72 cd/m²1036.64 cd/m²
Checkerboard wit826.55 cd/m²822.77 cd/m²828.98 cd/m²829.31 cd/m²
Checkerboard zwart0 cd/m²0 cd/m²0 cd/m²0 cd/m²
Minimale helderheid wit1.81 cd/m²1.86 cd/m²1.92 cd/m²1.96 cd/m²
Maximale gamut coverage modusDefaultDefaultDefaultDefault
Maximale gamut coverage modus - percentage sRGB100 %100 %100 %100 %
Maximale gamut coverage modus - percentage DCI-P398.8 %98.7 %98.8 %99 %
Maximale gamut coverage modus - percentage Rec 202071.1 %71 %71.1 %71.2 %
Gemeten kleurruimte (standaardmodus)sRGBsRGBsRGBsRGB
Kleurtemperatuur6604 K6605 K6557 K6612 K
Helderheid wit825.91 cd/m²828.69 cd/m²831.28 cd/m²830.73 cd/m²
Helderheid zwart0 cd/m²0 cd/m²0 cd/m²0 cd/m²
Contrast82591 : 127623 : 1
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 2000)1.31.11.91.3
Gamma 10%2.192.22.212.24
Gamma 20%2.192.22.212.24
Gamma 30%2.192.212.22.23
Gamma 40%2.212.222.212.24
Gamma 50%2.22.232.192.22
Gamma 60%2.212.232.22.24
Gamma 70%2.222.242.22.23
Gamma 80%2.222.272.192.24
Gamma 90%2.222.232.172.21
Gamma2.212.232.22.23
Gamma (afwijking van 2,2)0.010.0300.03
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 2000)0.80.90.90.8

Advertentie

27 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
Apple iPhone 13 128GB Black

Apple iPhone 13 128GB Black

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 6
  • 1 inch
  • 2532x1170
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 763,00

7 winkels
Apple iPhone 13 128GB Blue

Apple iPhone 13 128GB Blue

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 759,00

8 winkels
Apple iPhone 13 128GB White

Apple iPhone 13 128GB White

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 763,00

9 winkels
Apple iPhone 13 512GB Pink

Apple iPhone 13 512GB Pink

  • Apple iOS 15
  • 512 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.134,00

5 winkels
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black

Apple iPhone 13 Mini 128GB Black

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 5.4 inch
  • 2340x1080
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 733,95

9 winkels
Apple iPhone 13 Mini 128GB Blue

Apple iPhone 13 Mini 128GB Blue

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 5.4 inch
  • 2340x1080
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 693,00

8 winkels
Apple iPhone 13 Mini 128GB Pink

Apple iPhone 13 Mini 128GB Pink

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 5.4 inch
  • 2340x1080
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 698,00

6 winkels
Apple iPhone 13 Mini 512GB Black

Apple iPhone 13 Mini 512GB Black

  • Apple iOS 15
  • 512 GB
  • 5.4 inch
  • 2340x1080
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.039,95

7 winkels
Apple iPhone 13 Mini 512GB Blue

Apple iPhone 13 Mini 512GB Blue

  • Apple iOS 15
  • 512 GB
  • 5.4 inch
  • 2340x1080
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.058,00

5 winkels
Apple iPhone 13 Pro 1TB Gold

Apple iPhone 13 Pro 1TB Gold

  • Apple iOS 15
  • 1000 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.293,00

4 winkels
Apple iPhone 13 Pro 1TB Graphite

Apple iPhone 13 Pro 1TB Graphite

  • Apple iOS 15
  • 1000 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.297,00

4 winkels
Apple iPhone 13 Pro 128GB Blue

Apple iPhone 13 Pro 128GB Blue

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.183,44

4 winkels
Apple iPhone 13 Pro 128GB Gold

Apple iPhone 13 Pro 128GB Gold

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.183,44

3 winkels
Apple iPhone 13 Pro 128GB Graphite

Apple iPhone 13 Pro 128GB Graphite

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 6
  • 1 inch
  • 2532x1170
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.233,00

2 winkels
Apple iPhone 13 Pro 128GB Silver

Apple iPhone 13 Pro 128GB Silver

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.159,00

2 winkels
Apple iPhone 13 Pro 256GB Blue

Apple iPhone 13 Pro 256GB Blue

  • Apple iOS 15
  • 256 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.264,79

3 winkels
Apple iPhone 13 Pro 256GB Graphite

Apple iPhone 13 Pro 256GB Graphite

  • Apple iOS 15
  • 256 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.259,95

4 winkels
Apple iPhone 13 Pro 256GB Silver

Apple iPhone 13 Pro 256GB Silver

  • Apple iOS 15
  • 256 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.301,95

3 winkels
Apple iPhone 13 Pro 512GB Gold

Apple iPhone 13 Pro 512GB Gold

  • Apple iOS 15
  • 512 GB
  • 6.1 inch
  • 1170x2532
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.253,00

5 winkels
Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Blue

Apple iPhone 13 Pro Max 1TB Blue

  • Apple iOS 15
  • 1000 GB
  • 6.7 inch
  • 1284x2778
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.552,95

4 winkels
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Blue

Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Blue

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 6.7 inch
  • 1284x2778
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.259,00

3 winkels
Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Gold

Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Gold

  • Apple iOS 15
  • 128 GB
  • 6.7 inch
  • 1284x2778
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.282,95

2 winkels
Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Blue

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Blue

  • Apple iOS 15
  • 256 GB
  • 6.7 inch
  • 1284x2778
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.379,00

5 winkels
Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Gold

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Gold

  • Apple iOS 15
  • 256 GB
  • 6.7 inch
  • 1284x2778
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.385,00

3 winkels
Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite

Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite

  • Apple iOS 15
  • 256 GB
  • 6.7 inch
  • 1284x2778
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.347,00

4 winkels
Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Blue

Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Blue

  • Apple iOS 15
  • 512 GB
  • 6.7 inch
  • 1284x2778
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.488,95

3 winkels
Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Graphite

Apple iPhone 13 Pro Max 512GB Graphite

  • Apple iOS 15
  • 512 GB
  • 6.7 inch
  • 1284x2778
  • 12 MPixel
  • 5G
  • WiFi 6 (802.11ax)

€ 1.608,54

3 winkels
0

Hardware Info maakt gebruik van cookies

Hardware Info plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Hardware Info relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.

Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Toestemming beheren

Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Functioneel en analytisch

Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie.

janee

    Relevantere advertenties

    Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Hardware Info contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht.

    janee

    Hardware Info genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Hardware Info gevolgd worden. Deze data wordt maximaal 2 weken bewaard. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.

    Ingesloten content van derden

    Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden.

    janee