Waar moet je op letten bij de aanschaf van een SSD?

40 reacties
128 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Inleiding
  2. 2. SSD is het nieuwe normaal
  3. 3. Protocollen
  4. 4. Het verschil in prestaties PCI-Express 3.0 vs 4.0
  5. 5. SSD’s met meerdere lagen
  6. 6. Hoe lang gaat een SSD mee?
  7. 7. Controllers
  8. 8. De beste SSD voor je laptop
  9. 9. De beste SSD voor je desktop
  10. 10. De beste SSD voor je PS5
  11. 11. De populairste m.2-SSD's
  12. 12. De populairste SATA-ssds
  13. 13. De juiste SSD voor je setup
  14. 14. Maak hier je keuze uit de 500GB SATA SSD's 
  15. 15. Overzicht geteste 500GB SATA SSD's
  16. 16. Maak hier je keuze uit de 1TB SATA-SSD's 
  17. 17. Overzicht geteste 1TB SATA-SSD's
  18. 18. Maak hier je keuze uit de SATA- SSD's vanaf 2TB
  19. 19. Overzicht geteste SATA SSD's vanaf 2TB
  20. 20. Maak hier je keuze uit de m.2 pci-express 3.0 500GB-SSD's
  21. 21. Overzicht geteste m.2 pci-express 3.0 500GB- SSD's
  22. 22. Maak hier je keuze uit de geteste m.2 pci-express 3.0 1TB-SSD's
  23. 23. Overzicht geteste m.2 pci-express 3.0 1TB-SSD's
  24. 24. Maak hier je keuze uit de geteste m2 pci-express 4.0 1TB-SSD's 
  25. 25. Overzicht geteste m.2 pci-express 4.0 1TB-SSD's 
  26. 26. Maak hier je keuze uit de geteste m.2 pci-express 4.0 2TB-SSD's 
  27. 27. Overzicht geteste m.2 pci-express 4.0 2TB-SSD's 
  28. 128 besproken producten
  29. 40 reacties

Overzicht geteste 500GB SATA SSD's


Klik hier om zelf aan de slag te gaan met de tabel.

Algemeen
 
MerkCrucialCrucialGigabyteSamsungSamsungSamsungSandisk
ProductnaamBX500 480GBMX500 500GBSSD 480GB850 Evo 500GB860 Evo 500GB860 Pro 512GBSSD Plus TLC 480GB
ProductcodeCT480BX500SSD1CT500MX500SSD1GP-GSTFS31480GNTDMZ-75E500B/EUMZ-76E500BMZ-76P512BWSDSSDA-480G-G26
DetailsProductinfoProductinfoProductinfoProductinfoProductinfoProductinfoProductinfo
Specificaties
Opgegeven capaciteit480 GB500 GB480 GB500 GB500 GB512 GB480 GB
Cache geheugen0 MB512 MB512 MB512 MB512 MB0 MB
Cache geheugentypeDDR3DDR4DDR4
InterfaceSerial ATA 600Serial ATA 600Serial ATA 600Serial ATA 600Serial ATA 600Serial ATA 600Serial ATA 600
ControllerSilicon Motion SM2258Silicon Motion SM2258Phison PS3111-S11Samsung MGX (S4LN062X01)Samsung S4LR030Samsung S4LR030SanDisk 20-82-00469-2
Beschikbare capaciteit in Windows447.13 GB465 GB447.13 GB465 GB465 GB476.94 GB447.13 GB
TRIM ondersteuning
Type flashgeheugenTriple-level cell (TLC)Triple-level cell (TLC)Triple-level cell (TLC)Triple-level cell (TLC)Triple-level cell (TLC)Multi-level cell (MLC)Triple-level cell (TLC)
Merk flashchipsMicronMicronToshibaSamsungSamsungSamsungSandisk
Garantie3 jaar5 jaar3 jaar5 jaar5 jaar5 jaar3 jaar
Opgegeven schrijfcapaciteit (Total Bytes Written / TBW)120 TB180 TB200 TB150 TB300 TB600 TB120 TB
Opgegeven schrijfcapaciteit (cycles)250 cycles360 cycles417 cycles300 cycles600 cycles1172 cycles250 cycles
ProtocolAHCIAHCIAHCIAHCIAHCIAHCI
Snelheden
Leessnelheid (sequentieel)540 MB/s560 MB/s550 MB/s540 MB/s560 MB/s560 MB/s535 MB/s
Schrijfsnelheid (sequentieel)500 MB/s510 MB/s480 MB/s520 MB/s520 MB/s530 MB/s445 MB/s
Leessnelheid (4k random)95000 IOps75000 IOps98000 IOps98000 IOps100000 IOps83000 IOps
Schrijfsnelheid (4k random)90000 IOps70000 IOps90000 IOps90000 IOps90000 IOps23000 IOps
Fysieke eigenschappen
Form-factor2.5 inch2.5 inch2.5 inch2.5 inch2.5 inch2.5 inch2.5 inch
Hoogte6.7 mm7 mm7 mm6.5 mm6.5 mm mm6.5 mm70 mm
Gewicht33 gram50 gram33.27 gram47 gram45 gram45 gram35 gram
Encryptie / beveiliging
Self encrypting drive (SED)
TCG Opal 2.0 compatible
Microsoft eDrive compatible
Beveiliging buffergeheugen bij stroomuitval
Encryptie256-bit AES256-bit AES256-bit AES256-bit AES256-bit AES256-bit AES
Hardware.Info SSD Prestatiescore
Hardware.Info SSD Prestatiescore 2017103
Hardware.Info SSD Entry Prestatiescore 2017109
Hardware Info SSD Prestatiescore 2018-201915125376261265244
Hardware Info SSD Entry Prestatiescore 2018-2019232327113341326332
Hardware Info SSD Prestatiescore 202011718417757
Hardware Info SSD Entry Prestatiescore 202012724018656
Benchmarks (AMD 3700X, Asus Prime X570-A, Windows 10 2004)
AS SSD - Totaalscore (673)677803804285
AS SSD - Leesscore (673)24231230968
AS SSD - Schrijfscore (673) 304319324183
AS SSD - Read - Sequential (673) 521.34 MB/s521.23 MB/s519.40 MB/s508.61 MB/s
AS SSD - Read - 4K blokken (673) 28.99 MB/s40.13 MB/s39.34 MB/s8.82 MB/s
AS SSD - Read - 4K blokken - 64 Threads (673) 160.50 MB/s220.18 MB/s217.38 MB/s8.50 MB/s
AS SSD - Read - Access time (673) 0.048 ms0.039 ms0.044 ms0.419 ms
AS SSD - Write - Sequential (673) 440.90 MB/s442 MB/s459.05 MB/s418.83 MB/s
AS SSD - Write - 4K blokken (673) 86.75 MB/s90.36 MB/s93.13 MB/s39.38 MB/s
AS SSD - Write - 4K blokken - 64 Threads (673)172.85 MB/s183.95 MB/s184.94 MB/s101.37 MB/s
AS SSD - Write - Access time (673) 0.154 ms0.038 ms0.036 ms0.826 ms
AS SSD - Read - 16MB32.58 IOps32.58 IOps32.46 IOps31.79 IOps
AS SSD - Read - 4K7421 IOps10272 IOps10071 IOps2258 IOps
AS SSD - Read - 4K-64 Threads41089 IOps56366 IOps55649 IOps2175 IOps
AS SSD - Read - 512B20765 IOps25556 IOps22822 IOps2387 IOps
AS SSD - Write - 16MB27.56 IOps27.62 IOps28.69 IOps26.18 IOps
AS SSD - Write - 4K22207 IOps23132 IOps23842 IOps10081 IOps
AS SSD - Write - 4K-64 Threads44249 IOps47092 IOps47346 IOps25950 IOps
AS SSD - Write - 512B6504 IOps26520 IOps27429 IOps1211 IOps
Atto - Read - QD 4 - 4 kB - Gem. snelheid (673)233.41 MB/s232.04 MB/s227.56 MB/s87.97 MB/s
Atto - Read - QD 4 - 64 kB - Gem. snelheid (673)509.23 MB/s504.20 MB/s504.20 MB/s501.72 MB/s
Atto - Read - QD 4 - 1 MB - Gem. snelheid (673)526.03 MB/s526.03 MB/s524.83 MB/s516.59 MB/s
Atto - Write - QD 4 - 4 kB - Gem. snelheid (673)176.83 MB/s180.73 MB/s187.57 MB/s100.13 MB/s
Atto - Write - QD 4 - 64 kB - Gem. snelheid (673)414.21 MB/s415.3 MB/s445.39 MB/s408.11 MB/s
Atto - Write - QD 4 - 1 MB - Gem. snelheid (673)441.38 MB/s449.12 MB/s464.40 MB/s423.64 MB/s
Gaming workload - Doorvoer (673)487.62 MB/s501.17 MB/s518.1 MB/s298.58 MB/s
Gaming workload - Doorvoer excl opentijd (673)706.28 MB/s733.1 MB/s762.28 MB/s383.64 MB/s
Light desktop workload - Doorvoer (673)175.53 MB/s174.55 MB/s187.01 MB/s121.63 MB/s
Light desktop workload - Doorvoer excl opentijd (673)596.56 MB/s611.29 MB/s712.46 MB/s294.28 MB/s
Photoshop & Lightroom heavy workload - Doorvoer (673)701.71 MB/s637.15 MB/s761.48 MB/s203.99 MB/s
Photoshop & Lightroom heavy workload - Doorvoer excl opentij1027.45 MB/s936.88 MB/s1146.4 MB/s263.61 MB/s
PCMark 10 Storage test
Totaalscore6778601001311
Totaalscore - Bandbreedte113.74 MB/s143.49 MB/s166.4 MB/s52.98 MB/s
Totaalscore - Toegangstijd260 µs203 µs174 µs571 µs
Starten Windows 10105 MB/s171 MB/s159 MB/s36 MB/s
Starten Adobe Acrobat92 MB/s292 MB/s140 MB/s33 MB/s
Starten Adobe After Effects65 MB/s142 MB/s109 MB/s32 MB/s
Starten Adobe Illustrator52 MB/s307 MB/s82 MB/s20 MB/s
Starten Adobe Premiere_Pro71 MB/s411 MB/s126 MB/s36 MB/s
Starten Adobe Lightroom39 MB/s328 MB/s80 MB/s23 MB/s
Starten Adobe Photoshop74 MB/s481 MB/s115 MB/s32 MB/s
Starten Battlefield V211 MB/s125 MB/s294 MB/s105 MB/s
Starten Call of Duty: Black Ops4266 MB/s211 MB/s321 MB/s126 MB/s
Starten Overwatch95 MB/s147 MB/s177 MB/s45 MB/s
Gebruiken Adobe After Effects156 MB/s53 MB/s149 MB/s61 MB/s
Gebruiken Adobe Illustrator75 MB/s79 MB/s99 MB/s29 MB/s
Gebruiken Adobe InDesign93 MB/s116 MB/s121 MB/s23 MB/s
Gebruiken Adobe Photoshop Heavy226 MB/s150 MB/s298 MB/s77 MB/s
Gebruiken Adobe Photoshop Light94 MB/s88 MB/s143 MB/s38 MB/s
Gebruiken Microsoft Excel44 MB/s265 MB/s68 MB/s20 MB/s
Gebruiken Microsoft PowerPoint69 MB/s113 MB/s96 MB/s21 MB/s
20GB_(4_ISOs)_schrijftest103 MB/s104 MB/s441 MB/s219 MB/s
20GB_(4_ISOs)_kopieertest434 MB/s87 MB/s447 MB/s199 MB/s
20GB_(4_ISOs)_leestest467 MB/s68 MB/s497 MB/s261 MB/s
2.37GB_(399_JPEGs)_schrijftest132 MB/s64 MB/s155 MB/s69 MB/s
2.37GB_(399_JPEGs)_kopieertest189 MB/s100 MB/s228 MB/s94 MB/s
2.37GB_(399_JPEGs)_leestest133 MB/s91 MB/s168 MB/s75 MB/s
PCMark 10 Consistency test
Degrade 1 - Bandwidth69.86 MB/s185.8 MB/s238.17 MB/s73.8 MB/s
Degrade 2 - Bandwidth74.27 MB/s153.48 MB/s149.05 MB/s75.77 MB/s
Degrade 3 - Bandwidth62.24 MB/s115 MB/s148.46 MB/s75.16 MB/s
Degrade 4 - Bandwidth45.99 MB/s123.19 MB/s133.12 MB/s70.1 MB/s
Degrade 5 - Bandwidth46.94 MB/s100.48 MB/s133.03 MB/s72.38 MB/s
Degrade 6 - Bandwidth46.24 MB/s103.33 MB/s132.17 MB/s69.89 MB/s
Degrade 7 - Bandwidth44.14 MB/s114.26 MB/s118.03 MB/s65.31 MB/s
Degrade 8 - Bandwidth40.1 MB/s92.13 MB/s110.4 MB/s64.07 MB/s
Steady 1 - Bandwidth36.55 MB/s100.76 MB/s110.85 MB/s61.96 MB/s
Steady 2 - Bandwidth38.68 MB/s94.48 MB/s103.2 MB/s66.41 MB/s
Steady 3 - Bandwidth41.03 MB/s121.26 MB/s110.64 MB/s61.74 MB/s
Recovery 1 - Bandwidth71.64 MB/s143.77 MB/s172.84 MB/s82.39 MB/s
Recovery 2 - Bandwidth94.93 MB/s158.23 MB/s167.7 MB/s80.88 MB/s
Recovery 3 - Bandwidth105.18 MB/s171.13 MB/s217.25 MB/s82.12 MB/s
Recovery 4 - Bandwidth109.09 MB/s173.66 MB/s225.69 MB/s80.69 MB/s
Recovery 5 - Bandwidth118.89 MB/s165.44 MB/s226.89 MB/s85.92 MB/s
Gemiddelde steady state bandwidth38.75 MB/s105.5 MB/s108.23 MB/s63.37 MB/s
Degrade 1 - Latency- Read591.59 µs237.1 µs150.69 µs614.76 µs
Degrade 2 - Latency- Read542.37 µs263.19 µs172.41 µs621.48 µs
Degrade 3 - Latency- Read559.83 µs420.07 µs160.51 µs598.3 µs
Degrade 4 - Latency- Read884.44 µs374.84 µs176.11 µs633.69 µs
Degrade 5 - Latency- Read702.99 µs391.28 µs197.94 µs620.23 µs
Degrade 6 - Latency- Read619.75 µs482.94 µs213.62 µs635.95 µs
Degrade 7 - Latency- Read813.77 µs491.62 µs215.1 µs658.12 µs
Degrade 8 - Latency- Read890.72 µs571.6 µs221.84 µs662.88 µs
Steady 1 - Latency- Read1088.59 µs543.61 µs217.78 µs667.48 µs
Steady 2 - Latency- Read1044.6 µs592.32 µs221.25 µs655.11 µs
Steady 3 - Latency- Read884.21 µs414.01 µs216.15 µs678.64 µs
Recovery 1 - Latency- Read577.11 µs268.92 µs170.42 µs545.31 µs
Recovery 2 - Latency- Read342.87 µs247.75 µs168.28 µs568.4 µs
Recovery 3 - Latency- Read322.77 µs237.04 µs147.88 µs560.23 µs
Recovery 4 - Latency- Read320.65 µs243.08 µs147.99 µs575.21 µs
Recovery 5 - Latency- Read317.3 µs235.05 µs147.12 µs540.05 µs
Gemiddelde steady state read latency1005.8 µs516.65 µs218.39 µs667.08 µs
Degrade 1 - Latency- Write2157.47 µs561.43 µs495.72 µs1333.77 µs
Degrade 2 - Latency- Write1914.7 µs719.29 µs1286.84 µs1319.43 µs
Degrade 3 - Latency- Write1978.34 µs1005.91 µs1196.33 µs1393.22 µs
Degrade 4 - Latency- Write3377.65 µs856.97 µs1400.97 µs1423.33 µs
Degrade 5 - Latency- Write3896.94 µs1143.64 µs1457.48 µs1395.21 µs
Degrade 6 - Latency- Write3729.2 µs962.55 µs1414.45 µs1560.37 µs
Degrade 7 - Latency- Write3688.5 µs801.59 µs1598 µs1768.59 µs
Degrade 8 - Latency- Write4542.34 µs1053.16 µs1737.45 µs1852.55 µs
Steady 1 - Latency- Write4523.48 µs928.02 µs1753.23 µs2064.15 µs
Steady 2 - Latency- Write4997.36 µs1045.42 µs1934.86 µs1862.87 µs
Steady 3 - Latency- Write4171.6 µs815.55 µs1792.51 µs1876.58 µs
Recovery 1 - Latency- Write2164.24 µs742.95 µs789.57 µs1284.42 µs
Recovery 2 - Latency- Write1469.83 µs703.32 µs897.81 µs1219.09 µs
Recovery 3 - Latency- Write1269.06 µs623.8 µs555.59 µs1225.67 µs
Recovery 4 - Latency- Write1197.08 µs586.74 µs526.59 µs1191.24 µs
Recovery 5 - Latency- Write1105.07 µs650.03 µs529.71 µs1207.99 µs
Gemiddelde steady state write latency4564.15 µs929.66 µs1826.87 µs1934.53 µs
Benchmarks (Intel Core i5 7400, H270 Gaming M3, Win 10)
AS SSD - Totaalscore85512271041124112371240
AS SSD - Leesscore285475374477475478
AS SSD - Schrijfscore418495460504504502
AS SSD - Read - Sequential521.50 MB/s526.09 MB/s492.58 MB/s517 MB/s525.38 MB/s527.16 MB/s
AS SSD - Read - 4K blokken28.04 MB/s42.29 MB/s46.89 MB/s46.7 MB/s43.27 MB/s43.10 MB/s
AS SSD - Read - 4K blokken - 64 Threads204.54 MB/s380.11 MB/s277.92 MB/s378.4 MB/s379.17 MB/s382.55 MB/s
AS SSD - Read - Access time0.059 ms0.040 ms0.108 ms0.048 ms0.036 ms0.036 ms
AS SSD - Write - Sequential442.88 MB/s478.80 MB/s417.64 MB/s498.66 MB/s499.48 MB/s497.64 MB/s
AS SSD - Write - 4K blokken64.96 MB/s107.12 MB/s71.85 MB/s115.04 MB/s111.34 MB/s110.96 MB/s
AS SSD - Write - 4K blokken - 64 Threads308.85 MB/s340.43 MB/s346.53 MB/s338.7 MB/s342.75 MB/s341.43 MB/s
AS SSD - Write - Access time0.157 ms0.032 ms0.126 ms0.028 ms0.029 ms0.029 ms
Atto - Read - QD 4 - 4 kB - Gem. snelheid323.731 MB/s110.587 MB/s329.875 MB/s141.385 MB/s309.645 MB/s305.299 MB/s
Atto - Read - QD 4 - 64 kB - Gem. snelheid547.777 MB/s543.739 MB/s549.136 MB/s408.816 MB/s542.406 MB/s538.447 MB/s
Atto - Read - QD 4 - 1 MB - Gem. snelheid555.383 MB/s563.151 MB/s555.383 MB/s502.923 MB/s564.467 MB/s563.151 MB/s
Atto - Write - QD 4 - 4 kB - Gem. snelheid270.483 MB/s262.766 MB/s289.216 MB/s211.566 MB/s294.323 MB/s284.819 MB/s
Atto - Write - QD 4 - 64 kB - Gem. snelheid471.986 MB/s490.273 MB/s515.051 MB/s430.045 MB/s523.518 MB/s520.971 MB/s
Atto - Write - QD 4 - 1 MB - Gem. snelheid479.349 MB/s516.222 MB/s522.502 MB/s430.974 MB/s534.199 MB/s534.199 MB/s
Testresultaten (Geluid / Stroomverbruik)
Stroomverbruik Laptop (idle)0.03 W0.08 W0.01 W0.035 W0.02 W0.025 W0.025 W
Stroomverbruik Laptop (4k random write)2 W1.9 W1.8 W1.9 W1.6 W1.6 W1.3 W
Stroomverbruik Laptop (1MB sequential write)1.9 W2.5 W1.6 W2.1 W1.7 W1.7 W0.8 W
Benchmarks (PCMark 8 Storage Test)
PCMark 8 - Storage Score494549894397499949924997
PCMark 8 - Storage Bandwidth221.8 MB/s283.64 MB/s91.6 MB/s296.39 MB/s282.62 MB/s294.86 MB/s
PCMark 8 - Storage - World of Warcraft58.4 sec.58 sec.59 sec.57.9 sec.57.9 sec.57.8 sec.
PCMark 8 - Storage - World of Warcraft - Access Time Read0.45 ms0.36 ms0.57 ms0.36 ms0.36 ms0.33 ms
PCMark 8 - Storage - World of Warcraft - Access Time Write0.10 ms0.10 ms0.36 ms0.09 ms0.09 ms0.08 ms
PCMark 8 - Storage - World of Warcraft - Bandwidth Read179.2 MB/s234.6 MB/s151.13 MB/s255.87 MB/s239.3 MB/s270.43 MB/s
PCMark 8 - Storage - World of Warcraft - Bandwidth Write220.17 MB/s183.3 MB/s40.4 MB/s213.03 MB/s208.13 MB/s212.53 MB/s
PCMark 8 - Storage - Battlefield 3134.3 sec.132.8 sec.140.8 sec.132.9 sec.133.2 sec.132.7 sec.
PCMark 8 - Storage - Battlefield 3 - Access Time Read0.42 ms0.27 ms0.80 ms0.29 ms0.30 ms0.26 ms
PCMark 8 - Storage - Battlefield 3 - Access Time Write0.94 ms0.74 ms4.12 ms0.64 ms0.62 ms0.69 ms
PCMark 8 - Storage - Battlefield 3 - Bandwidth Read185.4 MB/s274.57 MB/s103.27 MB/s260.0 MB/s245.47 MB/s279.77 MB/s
PCMark 8 - Storage - Battlefield 3 - Bandwidth Write299.83 MB/s288.57 MB/s36.07 MB/s343.77 MB/s344.9 MB/s302.43 MB/s
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Light114.1 sec.113.6 sec.132.1 sec.113.1 sec.113.2 sec.113 sec.
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Light - Access Time Rea0.37 ms0.26 ms0.54 ms0.26 ms0.28 ms0.24 ms
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Light - Access Time Wri1.18 ms1.20 ms6.04 ms1.07 ms1.03 ms1.03 ms
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Light - Bandwidth Read168.07 MB/s236.2 MB/s116.23 MB/s246.0 MB/s223.0 MB/s262.3 MB/s
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Light - Bandwidth Write455.13 MB/s450.53 MB/s118.53 MB/s493.4 MB/s500.3 MB/s498.5 MB/s
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Heavy361.7 sec.362 sec.484.8 sec.360.7 sec.360.9 sec.364 sec.
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Heavy - Access Time Rea0.46 ms0.33 ms2.56 ms0.34 ms0.36 ms0.40 ms
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Heavy - Access Time Wri1.57 ms1.71 ms14.50 ms1.56 ms1.53 ms1.87 ms
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Heavy - Bandwidth Read144.4 MB/s203.9 MB/s19.7 MB/s197.4 MB/s186.4 MB/s151.17 MB/s
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Heavy - Bandwidth Write420.4 MB/s383.57 MB/s49.33 MB/s422.6 MB/s423.0 MB/s356.17 MB/s
PCMark 8 - Storage - Adobe InDesign57.8 sec.57 sec.66.1 sec.56.8 sec.56.9 sec.56.7 sec.
PCMark 8 - Storage - Adobe InDesign - Access Time Read0.37 ms0.25 ms1.07 ms0.26 ms0.27 ms0.22 ms
PCMark 8 - Storage - Adobe InDesign - Access Time Write2.08 ms2.07 ms5.71 ms1.80 ms1.76 ms1.78 ms
PCMark 8 - Storage - Adobe InDesign - Bandwidth Read164.57 MB/s244.7 MB/s54.43 MB/s246.1 MB/s237.23 MB/s281.07 MB/s
PCMark 8 - Storage - Adobe InDesign - Bandwidth Write444.43 MB/s421.23 MB/s143.77 MB/s484.63 MB/s489.5 MB/s479.03 MB/s
PCMark 8 - Storage - Adobe After Effects71.3 sec.70.5 sec.79.7 sec.70.5 sec.70.7 sec.70.8 sec.
PCMark 8 - Storage - Adobe After Effects - Access Time Read0.41 ms0.25 ms1.07 ms0.26 ms0.28 ms0.27 ms
PCMark 8 - Storage - Adobe After Effects - Access Time Write0.76 ms0.65 ms12.64 ms0.66 ms0.74 ms1.09 ms
PCMark 8 - Storage - Adobe After Effects - Bandwidth Read143.13 MB/s228.07 MB/s66.1 MB/s222.97 MB/s206.37 MB/s208.17 MB/s
PCMark 8 - Storage - Adobe After Effects - Bandwidth Write86.67 MB/s103.7 MB/s15.27 MB/s101.03 MB/s96.93 MB/s56.37 MB/s
PCMark 8 - Storage - Adobe Illustrator72.2 sec.71.6 sec.76.6 sec.71.6 sec.71.7 sec.71.5 sec.
PCMark 8 - Storage - Adobe Illustrator - Access Time Read0.36 ms0.25 ms0.62 ms0.25 ms0.26 ms0.22 ms
PCMark 8 - Storage - Adobe Illustrator - Access Time Write1.03 ms1.10 ms4.23 ms0.98 ms0.95 ms1.01 ms
PCMark 8 - Storage - Adobe Illustrator - Bandwidth Read163.3 MB/s228.93 MB/s80.9 MB/s227.4 MB/s211.3 MB/s249.8 MB/s
PCMark 8 - Storage - Adobe Illustrator - Bandwidth Write353.8 MB/s297.77 MB/s59.8 MB/s344.43 MB/s345.6 MB/s311.4 MB/s
PCMark 8 - Storage - Microsoft Word28.5 sec.28.2 sec.40 sec.28.2 sec.28.3 sec.28.4 sec.
PCMark 8 - Storage - Microsoft Word - Access Time Read0.44 ms0.28 ms4.21 ms0.30 ms0.32 ms0.33 ms
PCMark 8 - Storage - Microsoft Word - Access Time Write1.70 ms1.24 ms15.33 ms1.23 ms1.20 ms1.40 ms
PCMark 8 - Storage - Microsoft Word - Bandwidth Read143.7 MB/s228.0 MB/s64.87 MB/s213.0 MB/s195.3 MB/s178.97 MB/s
PCMark 8 - Storage - Microsoft Word - Bandwidth Write310.9 MB/s391.27 MB/s83.7 MB/s405.77 MB/s407.63 MB/s334.47 MB/s
PCMark 8 - Storage - Microsoft Excel9.2 sec.9.2 sec.9.4 sec.9.1 sec.9.1 sec.9.1 sec.
PCMark 8 - Storage - Microsoft Excel - Access Time Read0.36 ms0.27 ms0.45 ms0.25 ms0.27 ms0.23 ms
PCMark 8 - Storage - Microsoft Excel - Access Time Write0.76 ms0.82 ms2.03 ms0.81 ms0.78 ms0.78 ms
PCMark 8 - Storage - Microsoft Excel - Bandwidth Read185.4 MB/s240.53 MB/s144.37 MB/s272.03 MB/s247.0 MB/s299.47 MB/s
PCMark 8 - Storage - Microsoft Excel - Bandwidth Write465.43 MB/s458.67 MB/s293.93 MB/s466.87 MB/s470.73 MB/s466.93 MB/s
PCMark 8 - Storage - Microsoft Powerpoint9.2 sec.9.2 sec.9.5 sec.9.1 sec.9.1 sec.9.1 sec.
PCMark 8 - Storage - Microsoft Powerpoint - Access Time Read0.44 ms0.34 ms0.56 ms0.33 ms0.34 ms0.29 ms
PCMark 8 - Storage - Microsoft Powerpoint - Access Time Writ1.32 ms1.66 ms5.79 ms1.05 ms1.01 ms1.07 ms
PCMark 8 - Storage - Microsoft Powerpoint - Bandwidth Read207.43 MB/s274.47 MB/s164.17 MB/s291.27 MB/s279.43 MB/s327.47 MB/s
PCMark 8 - Storage - Microsoft Powerpoint - Bandwidth Write412.53 MB/s341.4 MB/s115.77 MB/s473.63 MB/s474.33 MB/s452.83 MB/s
Benchmarks (PCMark 8 Consistency Test - Bandwidth)
Degrade 134.3 MB/s157.9 MB/s35.2 MB/s142.9 MB/s184.6 MB/s119.4 MB/s
Degrade 244.5 MB/s172.2 MB/s40.6 MB/s138.6 MB/s191.4 MB/s114.6 MB/s
Degrade 319.7 MB/s136.8 MB/s28.2 MB/s141.4 MB/s196.2 MB/s115.2 MB/s
Degrade 430.2 MB/s132.9 MB/s44.2 MB/s140.8 MB/s195.7 MB/s114.1 MB/s
Degrade 531.7 MB/s156 MB/s40.2 MB/s140 MB/s173.2 MB/s112.3 MB/s
Degrade 630.3 MB/s154.2 MB/s26 MB/s144.2 MB/s185.7 MB/s115.3 MB/s
Degrade 725.9 MB/s126.8 MB/s41.9 MB/s144.9 MB/s182.2 MB/s112.5 MB/s
Degrade 832 MB/s160.6 MB/s41.6 MB/s133.8 MB/s177.3 MB/s112.2 MB/s
Steady 144.5 MB/s155.5 MB/s23.2 MB/s137.5 MB/s169.2 MB/s112.1 MB/s
Steady 225.2 MB/s127.6 MB/s38.1 MB/s128.1 MB/s166.2 MB/s109 MB/s
Steady 329.3 MB/s131.4 MB/s44.1 MB/s123.8 MB/s175.6 MB/s108.9 MB/s
Steady 429 MB/s152.8 MB/s40.4 MB/s127.5 MB/s175.4 MB/s107.6 MB/s
Steady 527.3 MB/s157 MB/s35.3 MB/s132.7 MB/s177.3 MB/s111.9 MB/s
Recovery 145.6 MB/s180.4 MB/s66.9 MB/s271 MB/s281.4 MB/s249.1 MB/s
Recovery 292.4 MB/s170.9 MB/s71.4 MB/s255 MB/s281.6 MB/s262.4 MB/s
Recovery 391.1 MB/s178.9 MB/s72.8 MB/s256.9 MB/s281.2 MB/s264.9 MB/s
Recovery 4117.3 MB/s189.3 MB/s70.8 MB/s258.5 MB/s282.1 MB/s266.2 MB/s
Recovery 572.8 MB/s191.1 MB/s78.1 MB/s261.9 MB/s276.9 MB/s267.6 MB/s
Gemiddelde steady state bandwidth31.1 MB/s144.9 MB/s36.2 MB/s129.9 MB/s172.7 MB/s109.9 MB/s
Benchmarks (PCMark 8 Consistency Test - Latency)
Degrade 1 - Read1.531 ms0.386 ms2.688 ms0.379 ms0.310 ms0.334 ms
Degrade 2 - Read1.564 ms0.371 ms1.748 ms0.418 ms0.355 ms0.337 ms
Degrade 3 - Read1.709 ms0.441 ms2.210 ms0.383 ms0.312 ms0.338 ms
Degrade 4 - Read1.608 ms0.458 ms1.452 ms0.395 ms0.310 ms0.342 ms
Degrade 5 - Read1.680 ms0.398 ms2.111 ms0.382 ms0.321 ms0.340 ms
Degrade 6 - Read1.552 ms0.419 ms2.329 ms0.383 ms0.318 ms0.339 ms
Degrade 7 - Read1.825 ms0.465 ms1.999 ms0.387 ms0.317 ms0.345 ms
Degrade 8 - Read1.410 ms0.419 ms2.060 ms0.423 ms0.322 ms0.342 ms
Steady 1 - Read1.501 ms0.429 ms2.580 ms0.404 ms0.321 ms0.343 ms
Steady 2 - Read1.562 ms0.521 ms1.766 ms0.441 ms0.321 ms0.345 ms
Steady 3 - Read1.877 ms0.457 ms1.544 ms0.439 ms0.320 ms0.348 ms
Steady 4 - Read1.583 ms0.456 ms1.848 ms0.414 ms0.322 ms0.349 ms
Steady 5 - Read1.774 ms0.425 ms2.021 ms0.416 ms0.317 ms0.342 ms
Recovery 1 - Read1.585 ms0.394 ms1.261 ms0.325 ms0.304 ms0.320 ms
Recovery 2 - Read0.752 ms0.436 ms1.167 ms0.342 ms0.304 ms0.314 ms
Recovery 3 - Read0.753 ms0.405 ms1.115 ms0.334 ms0.304 ms0.313 ms
Recovery 4 - Read0.635 ms0.394 ms1.232 ms0.333 ms0.304 ms0.314 ms
Recovery 5 - Read0.774 ms0.394 ms1.155 ms0.335 ms0.304 ms0.312 ms
Degrade 1 - Write20.880 ms4.660 ms13.007 ms6.713 ms4.350 ms9.305 ms
Degrade 2 - Write14.889 ms3.128 ms14.167 ms6.401 ms3.538 ms10.062 ms
Degrade 3 - Write61.371 ms5.418 ms20.680 ms6.141 ms3.376 ms9.929 ms
Degrade 4 - Write31.509 ms5.513 ms21.705 ms6.229 ms3.938 ms9.877 ms
Degrade 5 - Write20.716 ms3.454 ms13.948 ms6.633 ms4.537 ms10.121 ms
Degrade 6 - Write28.278 ms3.814 ms24.975 ms6.380 ms3.106 ms9.568 ms
Degrade 7 - Write31.985 ms5.681 ms12.945 ms6.100 ms4.395 ms10.151 ms
Degrade 8 - Write24.923 ms3.232 ms12.671 ms6.450 ms4.470 ms10.351 ms
Steady 1 - Write15.463 ms3.111 ms27.429 ms6.628 ms5.063 ms10.188 ms
Steady 2 - Write44.890 ms5.349 ms15.785 ms6.682 ms5.311 ms10.711 ms
Steady 3 - Write22.688 ms5.878 ms13.776 ms7.287 ms4.521 ms10.745 ms
Steady 4 - Write28.817 ms3.823 ms13.916 ms7.141 ms4.183 ms10.856 ms
Steady 5 - Write33.858 ms3.878 ms13.969 ms6.906 ms3.997 ms10.298 ms
Recovery 1 - Write6.032 ms2.217 ms7.910 ms1.000 ms1.016 ms1.673 ms
Recovery 2 - Write6.886 ms2.632 ms6.085 ms1.109 ms1.028 ms1.380 ms
Recovery 3 - Write6.793 ms2.892 ms5.890 ms1.098 ms1.024 ms1.335 ms
Recovery 4 - Write4.361 ms1.954 ms6.384 ms1.190 ms1.010 ms1.306 ms
Recovery 5 - Write20.702 ms3.241 ms5.045 ms1.094 ms1.049 ms1.266 ms
Gemiddelde steady state read latency1.659 ms0.458 ms1.952 ms0.423 ms0.32 ms0.345 ms
Gemiddelde steady state write latency29.14 ms4.41 ms16.98 ms6.93 ms4.62 ms10.56 ms
Benchmarks (Realworld traces)
Gaming workload - Doorvoer247.48 MB/s471.25 MB/s240.72 MB/s426.13 MB/s404.31 MB/s428.7 MB/s
Gaming workload - Doorvoer excl opentijd308.11 MB/s717.84 MB/s301.12 MB/s628.66 MB/s585.12 MB/s616.6 MB/s
Light desktop workload - Doorvoer68.13 MB/s151.33 MB/s86.47 MB/s151.83 MB/s149.36 MB/s152.33 MB/s
Light desktop workload - Doorvoer excl opentijd124.2 MB/s582.52 MB/s204.84 MB/s615.09 MB/s569.12 MB/s548.64 MB/s
Photoshop & Lightroom heavy workload - Doorvoer101.22 MB/s417.35 MB/s185.53 MB/s496 MB/s417.81 MB/s545.5 MB/s
Photoshop & Lightroom heavy workload - Doorvoer excl opentij109.6 MB/s530.95 MB/s214.64 MB/s657.71 MB/s518 MB/s730.76 MB/s
Benchmarks (Intel H67/Z77 SATA600, Windows 7 x64)
Atto - Read - QD 4 - 4 kB - Gem. snelheid110.587 MB/s362.168 MB/s309.645 MB/s305.299 MB/s
Atto - Read - QD 4 - 64 kB - Gem. snelheid543.739 MB/s533.963 MB/s542.406 MB/s538.447 MB/s
Atto - Read - QD 4 - 1 MB - Gem. snelheid563.151 MB/s549.072 MB/s564.467 MB/s563.151 MB/s
Atto - Write - QD 4 - 4 kB - Gem. snelheid262.766 MB/s271.507 MB/s294.323 MB/s284.819 MB/s
Atto - Write - QD 4 - 64 kB - Gem. snelheid490.273 MB/s515.051 MB/s523.518 MB/s520.971 MB/s
Atto - Write - QD 4 - 1 MB - Gem. snelheid516.222 MB/s530.242 MB/s534.199 MB/s532.874 MB/s
AS SSD - Totaalscore1227117212371240
AS SSD - Leesscore475464475478
AS SSD - Schrijfscore495459504502
AS SSD - Read - Sequential526.09 MB/s487.25 MB/s525.38 MB/s527.16 MB/s
AS SSD - Read - 4K blokken42.29 MB/s35.47 MB/s43.27 MB/s43.10 MB/s
AS SSD - Read - 4K blokken - 64 Threads380.11 MB/s379.61 MB/s379.17 MB/s382.55 MB/s
AS SSD - Read - Access time0.040 ms0.031 ms0.036 ms0.036 ms
AS SSD - Write - Sequential478.80 MB/s482.99 MB/s499.48 MB/s497.64 MB/s
AS SSD - Write - 4K blokken107.12 MB/s82.89 MB/s111.34 MB/s110.96 MB/s
AS SSD - Write - 4K blokken - 64 Threads340.43 MB/s327.81 MB/s342.75 MB/s314.43 MB/s
AS SSD - Write - Access time0.032 ms0.022 ms0.029 ms0.029 ms
Iometer - Database - QD172.7 MB/s60.6 MB/s64.3 MB/s79.2 MB/s
Iometer - Database - QD1 (Iops)9312 IOps7760 IOps8229 IOps10141 IOps
Iometer - Database - QD2126 MB/s99.9 MB/s114.5 MB/s135.9 MB/s
Iometer - Database - QD2 (Iops)16130 IOps12784 IOps14660 IOps17392 IOps
Iometer - Database - QD4191.7 MB/s143.9 MB/s200.5 MB/s207.5 MB/s
Iometer - Database - QD4 (Iops)24535 IOps18421 IOps25667 IOps26555 IOps
Iometer - Database - QD8278.7 MB/s195.9 MB/s276.8 MB/s296.1 MB/s
Iometer - Database - QD8 (Iops)35671 IOps25074 IOps35427 IOps37899 IOps
Iometer - Database - QD16343.3 MB/s238 MB/s311.1 MB/s365.7 MB/s
Iometer - Database - QD16 (Iops)43944 IOps30467 IOps39825 IOps46812 IOps
Iometer - Database - QD32342.4 MB/s225.6 MB/s298 MB/s382.5 MB/s
Iometer - Database - QD32 (Iops)43828 IOps28877 IOps38140 IOps48961 IOps
Iometer - Fileserver - QD189.1 MB/s79.7 MB/s72.1 MB/s97.4 MB/s
Iometer - Fileserver - QD2145.8 MB/s137.3 MB/s119.2 MB/s157.5 MB/s
Iometer - Fileserver - QD4207 MB/s197.8 MB/s162.5 MB/s226.7 MB/s
Iometer - Fileserver - QD8289.7 MB/s261 MB/s217.7 MB/s305.9 MB/s
Iometer - Fileserver - QD16363.3 MB/s218 MB/s273.6 MB/s387.7 MB/s
Iometer - Fileserver - QD32395.1 MB/s312.9 MB/s308.1 MB/s439.5 MB/s
Iometer - 4k aligned random read - QD144.23347 MB/s33.330524 MB/s32.097017 MB/s45.413333 MB/s
Iometer - 4k aligned random read - QD1 (Iops)11324 IOps8533 IOps8217 IOps11626 IOps
Iometer - 4k aligned random read - QD285.661257 MB/s70.547993 MB/s65.013174 MB/s89.193431 MB/s
Iometer - 4k aligned random read - QD2 (Iops)21929 IOps18060 IOps16643 IOps22834 IOps
Iometer - 4k aligned random read - QD4147.988251 MB/s151.349026 MB/s122.433631 MB/s166.660959 MB/s
Iometer - 4k aligned random read - QD4 (Iops)37885 IOps38745 IOps31343 IOps42665 IOps
Iometer - 4k aligned random read - QD8236.747466 MB/s269.701428 MB/s210.243111 MB/s291.745856 MB/s
Iometer - 4k aligned random read - QD8 (Iops)60607 IOps69044 IOps53822 IOps74687 IOps
Iometer - 4k aligned random read - QD16350.721537 MB/s399.139384 MB/s308.92693 MB/s386.371567 MB/s
Iometer - 4k aligned random read - QD16 (Iops)89785 IOps102180 IOps79085 IOps98911 IOps
Iometer - 4k aligned random read - QD32387.112856 MB/s399.647162 MB/s376.212309 MB/s386.820222 MB/s
Iometer - 4k aligned random read - QD32 (Iops)99101 IOps102310 IOps96310 IOps99026 IOps
Iometer - 4k aligned random write - QD1111.37296 MB/s104.395533 MB/s116.977053 MB/s117.504352 MB/s
Iometer - 4k aligned random write - QD1 (Iops)28511 IOps26725 IOps29946 IOps30081 IOps
Iometer - 4k aligned random write - QD2203.231522 MB/s261.839268 MB/s233.541256 MB/s238.620746 MB/s
Iometer - 4k aligned random write - QD2 (Iops)52027 IOps67031 IOps59787 IOps61087 IOps
Iometer - 4k aligned random write - QD4257.997648 MB/s347.715133 MB/s294.148762 MB/s298.547585 MB/s
Iometer - 4k aligned random write - QD4 (Iops)66047 IOps89015 IOps75302 IOps76428 IOps
Iometer - 4k aligned random write - QD8315.386557 MB/s362.091851 MB/s343.602316 MB/s344.012553 MB/s
Iometer - 4k aligned random write - QD8 (Iops)80739 IOps92696 IOps87962 IOps88067 IOps
Iometer - 4k aligned random write - QD16343.703759 MB/s353.919019 MB/s343.346271 MB/s342.587105 MB/s
Iometer - 4k aligned random write - QD16 (Iops)87988 IOps90603 IOps87897 IOps87702 IOps
Iometer - 4k aligned random write - QD32344.274364 MB/s357.684695 MB/s342.725847 MB/s343.957249 MB/s
Iometer - 4k aligned random write - QD32 (Iops)88134 IOps91567 IOps87738 IOps88053 IOps
Iometer - 1MB sequential read508.938133 MB/s495.203722 MB/s304.13874 MB/s536.818848 MB/s
Iometer - 1MB sequential read (Iops)509 IOps495 IOps304 IOps537 IOps
Iometer - 1MB sequential write495.003948 MB/s527.029813 MB/s508.771181 MB/s508.886634 MB/s
Iometer - 1MB sequential write (Iops)495 IOps527 IOps509 IOps509 IOps
Real world (trace) benchmarks (Intel H67/Z77 SATA600, Win 7 x64)
PCMark 7 - Storage Totaalscore5593
PCMark 7 - Windows Defender5.78 MB/s
PCMark 7 - Importing pictures30.79 MB/s
PCMark 7 - Video editing23.78 MB/s
PCMark 7 - Windows Media Center8.28 MB/s
PCMark 7 - Adding music1.42 MB/s
PCMark 7 - Starting applications64.72 MB/s
PCMark 7 - Gaming17.57 MB/s
PCMark 7 - Storage Totaalscore (Raw)7815
PCMark 7 - Windows Defender (Raw)88.64 MB/s
PCMark 7 - Importing pictures (Raw)154.98 MB/s
PCMark 7 - Video editing (Raw)302.37 MB/s
PCMark 7 - Windows Media Center (Raw)390.56 MB/s
PCMark 7 - Adding music (Raw)176.44 MB/s
PCMark 7 - Starting applications (Raw)128.20 MB/s
PCMark 7 - Gaming (Raw)159.67 MB/s
PCMark 8 - Storage Score4989498149904997
PCMark 8 - Storage Bandwidth283.64 MB/s272.52 MB/s288.88 MB/s294.86 MB/s
PCMark 8 - Storage - World of Warcraft58 sec.57.9 sec.58.1 sec.57.8 sec.
PCMark 8 - Storage - Battlefield 3132.8 sec.133.4 sec.133.0 sec.132.7 sec.
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Light113.6 sec.113.9 sec.113.2 sec.113.7 sec.
PCMark 8 - Storage - Adobe Photoshop Heavy362 sec.362 sec.360.9 sec.364 sec.
PCMark 8 - Storage - Adobe InDesign57 sec.57.2 sec.56.9 sec.56.7 sec.
PCMark 8 - Storage - Adobe After Effects70.5 sec.70.8 sec.70.7 sec.70.8 sec.
PCMark 8 - Storage - Adobe Illustrator71.6 sec.71.7 sec.71.7 sec.71.5 sec.
PCMark 8 - Storage - Microsoft Word28.2 sec.28.3 sec.28.3 sec.28.4 sec.
PCMark 8 - Storage - Microsoft Excel9.2 sec.9.1 sec.9.1 sec.9.1 sec.
PCMark 8 - Storage - Microsoft PowerPoint9.2 sec.9.2 sec.9.1 sec.9.1 sec.
Benchmarks (Continutest - Iometer 4k aligned random write QD32)
1 min.322.075752 MB/s366.95489 MB/s311.78847 MB/s340.255029 MB/s
2 min.314.804452 MB/s367.886657 MB/s312.766918 MB/s344.558061 MB/s
3 min.315.052875 MB/s367.754184 MB/s312.441887 MB/s343.313754 MB/s
4 min.314.380526 MB/s367.936598 MB/s312.501017 MB/s342.277878 MB/s
5 min.320.587266 MB/s361.415254 MB/s312.636536 MB/s344.498649 MB/s
6 min.314.325289 MB/s97.301092 MB/s312.95888 MB/s328.73846 MB/s
7 min.125.182877 MB/s80.056287 MB/s175.261277 MB/s92.835967 MB/s
8 min.72.818174 MB/s80.031129 MB/s67.548516 MB/s91.858251 MB/s
9 min.67.975029 MB/s81.472354 MB/s69.219767 MB/s92.524394 MB/s
10 min.69.202193 MB/s83.20989 MB/s70.008133 MB/s93.675199 MB/s
11 min.81.729689 MB/s84.772732 MB/s71.219149 MB/s95.085021 MB/s
12 min.78.741519 MB/s86.578515 MB/s71.685438 MB/s97.551315 MB/s
13 min.75.813799 MB/s89.042453 MB/s72.313401 MB/s100.037473 MB/s
14 min.76.154723 MB/s90.080335 MB/s74.239067 MB/s102.622152 MB/s
15 min.85.51222 MB/s94.069977 MB/s74.436415 MB/s105.326043 MB/s
16 min.86.932826 MB/s95.386202 MB/s77.374829 MB/s107.997058 MB/s
17 min.86.523682 MB/s97.984763 MB/s78.99346 MB/s110.732228 MB/s
18 min.91.184718 MB/s100.212258 MB/s79.627359 MB/s113.000297 MB/s
19 min.91.79636 MB/s102.028698 MB/s81.11072 MB/s116.444923 MB/s
20 min.95.455013 MB/s104.721816 MB/s82.618831 MB/s119.411497 MB/s
21 min.96.350921 MB/s107.654194 MB/s85.431673 MB/s122.36931 MB/s
22 min.94.999376 MB/s109.242746 MB/s87.105407 MB/s126.163649 MB/s
23 min.105.073174 MB/s112.045595 MB/s88.904837 MB/s129.749508 MB/s
24 min.99.963567 MB/s114.813171 MB/s90.070322 MB/s133.052787 MB/s
25 min.104.323652 MB/s116.273946 MB/s91.941564 MB/s136.634511 MB/s
26 min.109.356384 MB/s119.519262 MB/s92.637829 MB/s139.852055 MB/s
27 min.109.693263 MB/s120.73172 MB/s94.573247 MB/s142.92371 MB/s
28 min.114.667814 MB/s123.844498 MB/s96.487064 MB/s146.33795 MB/s
29 min.114.574906 MB/s125.853217 MB/s98.666073 MB/s145.9844 MB/s
30 min.114.735624 MB/s126.42341 MB/s100.916649 MB/s142.246378 MB/s
31 min.124.822741 MB/s102.826501 MB/s138.571166 MB/s
32 min.122.914023 MB/s104.80814 MB/s135.151444 MB/s
33 min.121.109101 MB/s106.877216 MB/s130.651757 MB/s
34 min.122.71639 MB/s108.818723 MB/s126.705573 MB/s
35 min.118.991439 MB/s110.481911 MB/s122.330761 MB/s
36 min.108.331214 MB/s110.914509 MB/s119.813682 MB/s
37 min.119.120179 MB/s109.154533 MB/s120.093781 MB/s
38 min.104.376683 MB/s106.489262 MB/s121.650449 MB/s
39 min.109.120926 MB/s104.690086 MB/s122.728388 MB/s
40 min.98.909534 MB/s102.386777 MB/s123.667839 MB/s
41 min.104.165082 MB/s99.474181 MB/s124.443257 MB/s
42 min.94.726063 MB/s97.198445 MB/s125.23154 MB/s
43 min.109.220893 MB/s94.929711 MB/s125.741539 MB/s
44 min.94.648543 MB/s92.146827 MB/s126.543039 MB/s
45 min.109.432921 MB/s91.43337 MB/s127.253408 MB/s
46 min.99.055358 MB/s91.111338 MB/s127.881655 MB/s
47 min.104.556461 MB/s92.234654 MB/s127.932961 MB/s
48 min.105.907802 MB/s92.549499 MB/s128.757503 MB/s
49 min.102.877743 MB/s92.800615 MB/s128.913427 MB/s
50 min.109.68831 MB/s92.707859 MB/s129.127004 MB/s
51 min.109.537797 MB/s93.675343 MB/s129.525114 MB/s
52 min.102.024751 MB/s93.578318 MB/s129.597884 MB/s
53 min.106.257112 MB/s94.135571 MB/s129.452066 MB/s
54 min.109.100921 MB/s94.70403 MB/s129.689618 MB/s
55 min.109.125592 MB/s95.3416 MB/s129.532295 MB/s
56 min.105.36369 MB/s95.344708 MB/s129.219057 MB/s
57 min.108.679416 MB/s95.645651 MB/s128.262789 MB/s
58 min.109.600522 MB/s96.569998 MB/s127.842098 MB/s
59 min.109.247602 MB/s96.267226 MB/s127.282617 MB/s
60 min.109.060901 MB/s96.76703 MB/s126.747024 MB/s
Iometer 4k aligned random write QD32 - Gem. 21-30 min.106.4 MB/s117.6 MB/s92.7 MB/s136.5 MB/s
Iometer 4k aligned random write QD32 - Gem. 581-600 min.104.5 MB/s94.9 MB/s127.2 MB/s
Performance consistentie - Standaard deviatie 1800-2000 sec.21292 IOps3998 IOps488 IOps1108 IOps
Performance consistentie - Standaard deviatie 9800-10000 sec21842 IOps251 IOps211 IOps
Benchmarks (Continutest - Iometer Database pattern QD32)
1 min.276 MB/s234.2 MB/s226.7 MB/s395.4 MB/s
2 min.277.9 MB/s235.1 MB/s226.3 MB/s394.7 MB/s
3 min.276.2 MB/s235.6 MB/s225.2 MB/s392.4 MB/s
4 min.275.9 MB/s235.4 MB/s224.3 MB/s390.7 MB/s
5 min.274.7 MB/s235.5 MB/s223.1 MB/s388.8 MB/s
6 min.272 MB/s235.7 MB/s222.3 MB/s386.8 MB/s
7 min.274.2 MB/s235.6 MB/s221 MB/s384.8 MB/s
8 min.272.2 MB/s234.3 MB/s220 MB/s383.5 MB/s
9 min.268.9 MB/s235.4 MB/s218.6 MB/s382.7 MB/s
10 min.269.9 MB/s234.7 MB/s217.3 MB/s381.3 MB/s
11 min.269.1 MB/s235.4 MB/s215.5 MB/s379.5 MB/s
12 min.250.8 MB/s235.5 MB/s214.1 MB/s378.1 MB/s
13 min.252.7 MB/s235.1 MB/s212.5 MB/s376.9 MB/s
14 min.234 MB/s235 MB/s211.1 MB/s375.5 MB/s
15 min.251 MB/s234.1 MB/s207 MB/s374.7 MB/s
16 min.232.7 MB/s234.4 MB/s207.8 MB/s373.6 MB/s
17 min.243.9 MB/s173.5 MB/s206.7 MB/s203.1 MB/s
18 min.239.5 MB/s112.4 MB/s205.5 MB/s174.2 MB/s
19 min.246.1 MB/s107.9 MB/s204.1 MB/s173.1 MB/s
20 min.231.5 MB/s106.8 MB/s202.7 MB/s173.6 MB/s
21 min.236.8 MB/s107.6 MB/s201.5 MB/s175 MB/s
22 min.239.9 MB/s105.3 MB/s200.1 MB/s175.5 MB/s
23 min.246.7 MB/s108.7 MB/s198.7 MB/s176.1 MB/s
24 min.156.7 MB/s109.9 MB/s198.2 MB/s178.1 MB/s
25 min.127.8 MB/s110.1 MB/s197.1 MB/s179.9 MB/s
26 min.146.4 MB/s109 MB/s195.7 MB/s182.1 MB/s
27 min.129.8 MB/s112.1 MB/s194.9 MB/s183.4 MB/s
28 min.153.2 MB/s112.7 MB/s193.6 MB/s185.8 MB/s
29 min.139.1 MB/s113.6 MB/s166.4 MB/s186.9 MB/s
30 min.165.9 MB/s111.5 MB/s108.7 MB/s189.3 MB/s
Iometer Database pattern QD32 - Gem. 21-30 min.174.2 MB/s110.1 MB/s185.5 MB/s181.2 MB/s
Iometer Database pattern QD32 - Gem. 581-600 min.166.9 MB/s109.2 MB/s196.8 MB/s


128 besproken producten

Vergelijk   Product Prijs
Adata XPG Gammix S50 Lite 1TB

Adata XPG Gammix S50 Lite 1TB

  • 1000 GB
  • 3800 MB/s
  • 3200 MB/s

€ 133,85

1 winkel
Adata XPG Gammix S70 1TB (M.2 2280)

Adata XPG Gammix S70 1TB (M.2 2280)

  • 1000 GB
  • 7400 MB/s
  • 6400 MB/s

€ 153,85

1 winkel
Adata XPG Gammix S70 2TB (M.2 2280)

Adata XPG Gammix S70 2TB (M.2 2280)

  • 2000 GB
  • 7400 MB/s
  • 6400 MB/s
Niet verkrijgbaar
Adata XPG SX8200 Pro 2TB (M.2 2280)

Adata XPG SX8200 Pro 2TB (M.2 2280)

  • 2000 GB
  • 3500 MB/s
  • 3000 MB/s

€ 208,25

1 winkel
Adata XPG SX8200 Pro 512GB (M.2 2280)

Adata XPG SX8200 Pro 512GB (M.2 2280)

  • 512 GB
  • 3500 MB/s
  • 3000 MB/s

€ 67,95

2 winkels
Akasa AK-PCCM2P-01

Akasa AK-PCCM2P-01

€ 22,50

1 winkel
Akasa AK-PCCM2P-02

Akasa AK-PCCM2P-02

€ 26,50

1 winkel
Akasa AK-PCCM2P-05

Akasa AK-PCCM2P-05

€ 24,50

1 winkel
Be quiet! MC1 Pro

Be quiet! MC1 Pro

€ 20,85

3 winkels
Excellent Corsair Force MP510 960GB

Corsair Force MP510 960GB

  • 960 GB
  • 3480 MB/s
  • 3000 MB/s

€ 171,95

1 winkel
Corsair Force MP600 1TB

Corsair Force MP600 1TB

  • 1000 GB
  • 4950 MB/s
  • 4250 MB/s

€ 169,00

3 winkels
Corsair Force MP600 2TB

Corsair Force MP600 2TB

  • 2000 GB
  • 4950 MB/s
  • 4250 MB/s

€ 232,95

7 winkels
Corsair Force Series MP500 480GB

Corsair Force Series MP500 480GB

  • 480 GB
  • 3000 MB/s
  • 2400 MB/s

€ 237,45

1 winkel
Corsair MP600 Core 2TB (M.2 2280)

Corsair MP600 Core 2TB (M.2 2280)

  • 2000 GB

€ 251,00

4 winkels
Corsair MP600 Pro 2TB (M.2 2280)

Corsair MP600 Pro 2TB (M.2 2280)

  • 2000 GB

€ 339,95

4 winkels
Corsair Neutron NX500 800GB

Corsair Neutron NX500 800GB

  • 800 GB
  • 3000 MB/s
  • 2400 MB/s
Niet verkrijgbaar
Crucial BX500 1TB

Crucial BX500 1TB

  • 1000 GB
  • 540 MB/s
  • 500 MB/s

€ 77,90

7 winkels
Crucial BX500 2TB

Crucial BX500 2TB

  • 2000 GB
  • 540 MB/s
  • 500 MB/s

€ 158,99

6 winkels
Crucial BX500 240GB

Crucial BX500 240GB

  • 240 GB
  • 540 MB/s
  • 500 MB/s

€ 32,96

8 winkels
Crucial BX500 480GB

Crucial BX500 480GB

  • 480 GB
  • 540 MB/s
  • 500 MB/s

€ 48,90

8 winkels
Excellent Crucial MX300 1TB

Crucial MX300 1TB

  • 1050 GB
  • 530 MB/s
  • 510 MB/s
Niet verkrijgbaar
Excellent Crucial MX300 2TB

Crucial MX300 2TB

  • 2050 GB
  • 530 MB/s
  • 510 MB/s
Niet verkrijgbaar
Excellent Crucial MX300 275GB

Crucial MX300 275GB

  • 275 GB
  • 530 MB/s
  • 500 MB/s
Niet verkrijgbaar
Excellent Crucial MX500 1TB

Crucial MX500 1TB

  • 1000 GB
  • 560 MB/s
  • 510 MB/s

€ 85,99

7 winkels
Excellent Crucial MX500 2TB

Crucial MX500 2TB

  • 2000 GB
  • 560 MB/s
  • 510 MB/s

€ 179,90

7 winkels
Crucial MX500 250GB

Crucial MX500 250GB

  • 250 GB
  • 560 MB/s
  • 510 MB/s

€ 38,90

10 winkels
Excellent Crucial MX500 500GB

Crucial MX500 500GB

  • 500 GB
  • 560 MB/s
  • 510 MB/s

€ 54,90

7 winkels
Great Value Crucial P1 1TB

Crucial P1 1TB

  • 1000 GB
  • 2000 MB/s
  • 1700 MB/s

€ 125,05

1 winkel
Crucial P1 500GB

Crucial P1 500GB

  • 500 GB
  • 1900 MB/s
  • 950 MB/s

€ 59,85

5 winkels
Delock 1-Port M.2 NGFF

Delock 1-Port M.2 NGFF

€ 28,94

2 winkels
Delock 2-Port M.2 NGFF/SATA + USB

Delock 2-Port M.2 NGFF/SATA + USB

Niet verkrijgbaar
Delock 89472

Delock 89472

€ 33,24

2 winkels
EK Waterblocks EK-M.2 Black

EK Waterblocks EK-M.2 Black

  • M.2

€ 15,94

2 winkels
Gelid M.2 SSD Cooling kit Black

Gelid M.2 SSD Cooling kit Black

  • M.2
Niet verkrijgbaar
Gelid Subzero M.2 SSD Cooling kit Red

Gelid Subzero M.2 SSD Cooling kit Red

  • M.2
Niet verkrijgbaar
Gigabyte Aorus NVMe Gen4 1TB

Gigabyte Aorus NVMe Gen4 1TB

  • 1000 GB
  • 5000 MB/s
  • 4400 MB/s

€ 142,95

2 winkels
Gigabyte Aorus NVMe Gen4 2TB

Gigabyte Aorus NVMe Gen4 2TB

  • 2000 GB
  • 5000 MB/s
  • 4400 MB/s

€ 260,95

2 winkels
Excellent Gigabyte Aorus RGB AiC 1TB

Gigabyte Aorus RGB AiC 1TB

  • 1000 GB
  • 3480 MB/s
  • 3080 MB/s
Niet verkrijgbaar
Gigabyte Aorus RGB AiC 512GB

Gigabyte Aorus RGB AiC 512GB

  • 512 GB
  • 3480 MB/s
  • 2100 MB/s
Niet verkrijgbaar
Gigabyte Aorus RGB M.2 NVMe 512GB

Gigabyte Aorus RGB M.2 NVMe 512GB

  • 512 GB
  • 3480 MB/s
  • 2000 MB/s

€ 81,92

1 winkel
Gigabyte NVMe SSD 256GB (M.2)

Gigabyte NVMe SSD 256GB (M.2)

  • 256 GB
  • 1700 MB/s
  • 1100 MB/s

€ 34,90

2 winkels
Gigabyte NVMe SSD 512GB (M.2)

Gigabyte NVMe SSD 512GB (M.2)

  • 512 GB
  • 1700 MB/s
  • 1550 MB/s

€ 54,90

2 winkels
Gigabyte SSD 480GB

Gigabyte SSD 480GB

  • 480 GB
  • 550 MB/s
  • 480 MB/s

€ 56,85

1 winkel
Intel 600p 512GB

Intel 600p 512GB

  • 512 GB
  • 1775 MB/s
  • 560 MB/s
Niet verkrijgbaar
Great Value Intel 660p 1TB

Intel 660p 1TB

  • 1000 GB
  • 1800 MB/s
  • 1800 MB/s

€ 92,36

4 winkels
Great Value Intel 660p 2TB

Intel 660p 2TB

  • 2048 GB
  • 1800 MB/s
  • 1800 MB/s

€ 177,67

4 winkels
Intel 660p 512GB

Intel 660p 512GB

  • 512 GB
  • 1500 MB/s
  • 1000 MB/s

€ 52,41

6 winkels
Ultimate Intel 750 Series 1.2TB (PCIe x4)

Intel 750 Series 1.2TB (PCIe x4)

  • 1200 GB
  • 2500 MB/s
  • 1200 MB/s
Niet verkrijgbaar
Ultimate Intel Optane 900p 480GB (HHHL)

Intel Optane 900p 480GB (HHHL)

  • 480 GB
  • 2500 MB/s
  • 2000 MB/s
Niet verkrijgbaar
Great Value Intenso High Performance 120GB

Intenso High Performance 120GB

  • 120 GB
  • 520 MB/s
  • 500 MB/s

€ 18,99

3 winkels
Excellent Kingston A2000 SSD 1TB (M.2 2280)

Kingston A2000 SSD 1TB (M.2 2280)

  • 1000 GB
  • 2200 MB/s
  • 2000 MB/s

€ 103,45

3 winkels
Excellent Kingston A2000 SSD 500GB (M.2 2280)

Kingston A2000 SSD 500GB (M.2 2280)

  • 500 GB
  • 2200 MB/s
  • 2000 MB/s

€ 62,99

3 winkels
Kingston HyperX Savage 240GB

Kingston HyperX Savage 240GB

  • 240 GB
  • 560 MB/s
  • 530 MB/s
Niet verkrijgbaar
Excellent Kingston KC2500 1TB (M.2 2280)

Kingston KC2500 1TB (M.2 2280)

  • 1000 GB
  • 3500 MB/s
  • 2900 MB/s

€ 114,99

2 winkels
Excellent Kingston KC2500 500GB (M.2 2280)

Kingston KC2500 500GB (M.2 2280)

  • 500 GB
  • 3500 MB/s
  • 2500 MB/s

€ 72,90

2 winkels
Kingston SSDNow V300 120GB (Micron)

Kingston SSDNow V300 120GB (Micron)

  • 120 GB
  • 450 MB/s
  • 450 MB/s
Niet verkrijgbaar
KIOXIA Exceria 1TB (M.2)

KIOXIA Exceria 1TB (M.2)

  • 1000 GB
  • 1700 MB/s
  • 1600 MB/s

€ 86,26

2 winkels
Great Value KIOXIA Exceria 500GB (M.2 2280)

KIOXIA Exceria 500GB (M.2 2280)

  • 500 GB
  • 1700 MB/s
  • 1600 MB/s

€ 49,61

2 winkels
KIOXIA Exceria 960GB

KIOXIA Exceria 960GB

  • 960 GB
  • 555 MB/s
  • 540 MB/s

€ 89,56

3 winkels
KIOXIA Exceria Plus 1TB (M.2 2280)

KIOXIA Exceria Plus 1TB (M.2 2280)

  • 1000 GB
  • 3400 MB/s
  • 3200 MB/s
Niet verkrijgbaar
Lenovo M.2.SSD Adapter-high Intern M.2

Lenovo M.2.SSD Adapter-high Intern M.2

€ 42,96

1 winkel
Excellent Mushkin Reactor 1TB

Mushkin Reactor 1TB

  • 1000 GB
  • 560 MB/s
  • 460 MB/s
Niet verkrijgbaar
Silver Award OCZ Arc 100 240GB

OCZ Arc 100 240GB

  • 240 GB
  • 480 MB/s
  • 430 MB/s
Niet verkrijgbaar
OCZ Trion 150 480GB

OCZ Trion 150 480GB

  • 480 GB
  • 550 MB/s
  • 530 MB/s
Niet verkrijgbaar
Silver Award OCZ Vertex 3 120GB

OCZ Vertex 3 120GB

  • 120 GB
  • 550 MB/s
  • 500 MB/s
Niet verkrijgbaar
Patriot Burst 480GB

Patriot Burst 480GB

  • 480 GB
  • 560 MB/s
  • 540 MB/s

€ 52,90

2 winkels
Patriot P210 2TB

Patriot P210 2TB

  • 2000 GB
  • 500 MB/s
  • 400 MB/s
Niet verkrijgbaar
Patriot P210 256GB

Patriot P210 256GB

  • 256 GB
  • 500 MB/s
  • 400 MB/s

€ 22,39

1 winkel
Patriot P210 512GB

Patriot P210 512GB

  • 512 GB
  • 500 MB/s
  • 400 MB/s
Niet verkrijgbaar
Ultimate Patriot Viper VP4100 1TB

Patriot Viper VP4100 1TB

  • 1000 GB
  • 5000 MB/s
  • 4400 MB/s
Niet verkrijgbaar
Ultimate Patriot Viper VP4100 2TB

Patriot Viper VP4100 2TB

  • 2000 GB
  • 5000 MB/s
  • 4400 MB/s
Niet verkrijgbaar
Patriot Viper VPN100 1TB

Patriot Viper VPN100 1TB

  • 1024 GB
  • 3000 MB/s
  • 1000 MB/s
Niet verkrijgbaar
Patriot Viper VPN100 2TB

Patriot Viper VPN100 2TB

  • 2048 GB
  • 3400 MB/s
  • 3200 MB/s
Niet verkrijgbaar
Patriot Viper VPR100 RGB 2TB (M.2 2280)

Patriot Viper VPR100 RGB 2TB (M.2 2280)

  • 2048 GB
  • 3300 MB/s
  • 2900 MB/s
Niet verkrijgbaar
PNY Professional 120GB

PNY Professional 120GB

  • 120 GB
  • 550 MB/s
  • 520 MB/s
Niet verkrijgbaar
Excellent Samsung 750 Evo 500GB

Samsung 750 Evo 500GB

  • 500 GB
  • 540 MB/s
  • 520 MB/s
Niet verkrijgbaar
Silver Award Samsung 840 Evo 1TB

Samsung 840 Evo 1TB

  • 1000 GB
  • 540 MB/s
  • 520 MB/s
Niet verkrijgbaar
Silver Award Samsung 840 Evo 120GB

Samsung 840 Evo 120GB

  • 120 GB
  • 540 MB/s
  • 410 MB/s
Niet verkrijgbaar
Silver Award Samsung 840 Evo 500GB

Samsung 840 Evo 500GB

  • 500 GB
  • 540 MB/s
  • 520 MB/s
Niet verkrijgbaar
Samsung 840 Series 500GB (basic kit)

Samsung 840 Series 500GB (basic kit)

  • 500 GB
  • 540 MB/s
  • 330 MB/s
Niet verkrijgbaar
Gold Award Samsung 840 Series Pro 128GB

Samsung 840 Series Pro 128GB

  • 128 GB
  • 530 MB/s
  • 390 MB/s
Niet verkrijgbaar
Silver Award Samsung 850 Evo 1TB

Samsung 850 Evo 1TB

  • 1000 GB
  • 540 MB/s
  • 520 MB/s
Niet verkrijgbaar
Excellent Samsung 850 Evo 250GB

Samsung 850 Evo 250GB

  • 250 GB
  • 540 MB/s
  • 520 MB/s
Niet verkrijgbaar
Silver Award Samsung 850 Evo 500GB

Samsung 850 Evo 500GB

  • 500 GB
  • 540 MB/s
  • 520 MB/s

€ 86,91

1 winkel
Gold Award Samsung 850 Pro 1TB

Samsung 850 Pro 1TB

  • 1000 GB
  • 550 MB/s
  • 520 MB/s
Niet verkrijgbaar
Gold Award Samsung 850 Pro 256GB

Samsung 850 Pro 256GB

  • 256 GB
  • 550 MB/s
  • 520 MB/s
Niet verkrijgbaar
Excellent Samsung 860 Evo 1TB

Samsung 860 Evo 1TB

  • 1000 GB
  • 560 MB/s
  • 520 MB/s

€ 136,75

3 winkels
Excellent Samsung 860 Evo 500GB

Samsung 860 Evo 500GB

  • 500 GB
  • 560 MB/s
  • 520 MB/s

€ 79,00

1 winkel
Samsung 860 Pro 1TB

Samsung 860 Pro 1TB

  • 1000 GB
  • 560 MB/s
  • 530 MB/s
Niet verkrijgbaar
Samsung 860 Pro 512GB

Samsung 860 Pro 512GB

  • 512 GB
  • 560 MB/s
  • 530 MB/s

€ 249,99

1 winkel
Samsung 860 QVO 1TB

Samsung 860 QVO 1TB

  • 1000 GB
  • 550 MB/s
  • 520 MB/s

€ 103,00

2 winkels
Samsung 870 Evo 1TB

Samsung 870 Evo 1TB

  • 1000 GB
  • 560 MB/s
  • 530 MB/s

€ 99,00

9 winkels
Samsung 870 Evo 4TB

Samsung 870 Evo 4TB

  • 4000 GB
  • 560 MB/s
  • 530 MB/s

€ 442,00

9 winkels
Samsung 870 Evo 250GB

Samsung 870 Evo 250GB

  • 250 GB
  • 560 MB/s
  • 530 MB/s

€ 48,85

11 winkels
Samsung 870 Evo 500GB

Samsung 870 Evo 500GB

  • 500 GB
  • 560 MB/s
  • 530 MB/s

€ 59,00

11 winkels
Samsung 870 QVO 1TB

Samsung 870 QVO 1TB

  • 1000 GB
  • 560 MB/s
  • 530 MB/s

€ 92,70

10 winkels
Samsung 870 QVO 2TB

Samsung 870 QVO 2TB

  • 2000 GB
  • 560 MB/s
  • 530 MB/s

€ 173,85

9 winkels
Samsung 870 QVO 4TB

Samsung 870 QVO 4TB

  • 4000 GB
  • 560 MB/s
  • 530 MB/s

€ 319,00

10 winkels
Samsung 870 QVO 8TB

Samsung 870 QVO 8TB

  • 8000 GB
  • 560 MB/s
  • 530 MB/s

€ 632,95

8 winkels
Excellent Samsung 960 Evo 500GB

Samsung 960 Evo 500GB

  • 500 GB
  • 3200 MB/s
  • 1900 MB/s
Niet verkrijgbaar
Ultimate Samsung 960 Pro 512GB

Samsung 960 Pro 512GB

  • 512 GB
  • 3500 MB/s
  • 2100 MB/s
Niet verkrijgbaar
Excellent Samsung 970 Evo 1TB

Samsung 970 Evo 1TB

  • 1000 GB
  • 3400 MB/s
  • 2500 MB/s

€ 103,85

2 winkels
Excellent Samsung 970 Evo Plus 1TB

Samsung 970 Evo Plus 1TB

  • 1000 GB
  • 3500 MB/s
  • 3300 MB/s

€ 110,90

9 winkels
Excellent Samsung 970 Evo Plus 2TB

Samsung 970 Evo Plus 2TB

  • 2000 GB
  • 3500 MB/s
  • 3300 MB/s

€ 203,95

8 winkels
Samsung 970 Evo Plus 250GB

Samsung 970 Evo Plus 250GB

  • 250 GB
  • 3500 MB/s
  • 2300 MB/s

€ 57,59

9 winkels
Excellent Samsung 970 Evo Plus 500GB

Samsung 970 Evo Plus 500GB

  • 500 GB
  • 3500 MB/s
  • 3200 MB/s

€ 68,01

10 winkels
Ultimate Samsung 970 Pro 1TB

Samsung 970 Pro 1TB

  • 1000 GB
  • 3500 MB/s
  • 2700 MB/s

€ 218,38

4 winkels
Ultimate Samsung 970 Pro 512GB

Samsung 970 Pro 512GB

  • 512 GB
  • 3500 MB/s
  • 2300 MB/s

€ 127,77

4 winkels
Samsung 980 1TB

Samsung 980 1TB

  • 1000 GB
  • 3500 MB/s
  • 3000 MB/s

€ 99,00

10 winkels
Samsung 980 250GB

Samsung 980 250GB

  • 250 GB
  • 1300 MB/s
  • 2900 MB/s

€ 48,90

5 winkels
Samsung 980 Pro 1TB

Samsung 980 Pro 1TB

  • 1000 GB
  • 7000 MB/s
  • 5000 MB/s

€ 144,12

8 winkels
Samsung 980 Pro 250GB

Samsung 980 Pro 250GB

  • 250 GB
  • 6400 MB/s
  • 2700 MB/s

€ 70,00

9 winkels
Samsung 980 Pro 500GB

Samsung 980 Pro 500GB

  • 500 GB
  • 6900 MB/s
  • 5000 MB/s

€ 99,90

10 winkels
Samsung 980 SSD 500GB (M.2 2280)

Samsung 980 SSD 500GB (M.2 2280)

  • 500 GB
  • 3100 MB/s
  • 2600 MB/s

€ 54,90

10 winkels
Seagate FireCuda 510 1TB (M.2)

Seagate FireCuda 510 1TB (M.2)

  • 1000 GB
  • 3450 MB/s
  • 3200 MB/s

€ 162,95

2 winkels
Seagate Firecuda 520 1TB

Seagate Firecuda 520 1TB

  • 1000 GB
  • 5000 MB/s
  • 4400 MB/s

€ 132,22

7 winkels
Excellent Silicon Power P34A80 1TB (M.2 2280)

Silicon Power P34A80 1TB (M.2 2280)

  • 1024 GB
  • 3400 MB/s
  • 2700 MB/s
Niet verkrijgbaar
Ultimate Silicon Power US70 PCIe Gen 4x4 M.2 1TB

Silicon Power US70 PCIe Gen 4x4 M.2 1TB

  • 1000 GB
  • 5000 MB/s
  • 4400 MB/s
Niet verkrijgbaar
StarTech.com x4 PCI Express M.2 PCIe SSD-adapter

StarTech.com x4 PCI Express M.2 PCIe SSD-adapter

€ 31,02

1 winkel
Excellent Western Digital Black 2018 NVMe 1TB

Western Digital Black 2018 NVMe 1TB

  • 1000 GB
  • 3400 MB/s
  • 2800 MB/s
Niet verkrijgbaar
Excellent Western Digital Blue SN550 1TB (WDSxxx2B0C)

Western Digital Blue SN550 1TB (WDSxxx2B0C)

  • 1000 GB
  • 2400 MB/s
  • 1950 MB/s

€ 94,99

6 winkels
Western Digital Blue SN550 500GB (WDBA3VxxxxxNC)

Western Digital Blue SN550 500GB (WDBA3VxxxxxNC)

  • 500 GB
  • 2400 MB/s
  • 1950 MB/s

€ 89,99

1 winkel
Excellent Western Digital Blue SN550 500GB (WDSxxx2B0C)

Western Digital Blue SN550 500GB (WDSxxx2B0C)

  • 500 GB
  • 2400 MB/s
  • 1750 MB/s

€ 59,95

5 winkels
Western Digital WD Black SN750 1TB (M.2)

Western Digital WD Black SN750 1TB (M.2)

  • 1000 GB
  • 3470 MB/s
  • 3000 MB/s

€ 130,55

6 winkels
Western Digital WD Black SN750 2TB (M.2 2280)

Western Digital WD Black SN750 2TB (M.2 2280)

  • 2000 GB
  • 3400 MB/s
  • 2900 MB/s

€ 195,90

4 winkels
Western Digital WD Black SN750 500GB (M.2)

Western Digital WD Black SN750 500GB (M.2)

  • 500 GB
  • 3470 MB/s
  • 2600 MB/s

€ 78,85

5 winkels
Western Digital WD Black SN850 1TB

Western Digital WD Black SN850 1TB

  • 1000 GB
  • 7000 MB/s
  • 4100 MB/s

€ 139,00

9 winkels
Western Digital WD Black SN850 2TB

Western Digital WD Black SN850 2TB

  • 2000 GB
  • 7000 MB/s
  • 4100 MB/s

€ 292,95

8 winkels
0