Review: Corsair Voyager A1600. Is de eerste laptop van Corsair 3.500 euro waard?

8 reacties
1 besproken product
Inhoudsopgave
  1. 1. Inleiding
  2. 2. Cherry en Samsung
  3. 3. Beeldschermprestaties
  4. 4. Kleurbereik 
  5. 5. Accuprestaties
  6. 6. Processorprestaties
  7. 7. Grafische prestaties
  8. 8. Gamingprestaties (full hd Medium)
  9. 9. Gamingprestaties (full hd Ultra)
  10. 10. Gamingprestaties (2560x1440 Medium)
  11. 11. Gamingprestaties (2560x1440 Ultra)
  12. 12. Gamingprestaties (3840x2160 Medium)
  13. 13. Gamingprestaties (3840x2160 Ultra)
  14. 14. Wifi-prestaties
  15. 15. Opslagprestaties
  16. 16. Systeemprestaties
  17. 17. Geluidsproductie
  18. 18. Specificaties en prestaties
  19. 19. Conclusie
  20. 1 besproken product
  21. 8 reacties

Specificaties en prestaties

Algemeen
 
MerkCorsairGigabyteHPLenovo
ProductnaamVoyager A1600Aero 5 KE4-72EE614SHOmen 16-b1890nd (6G8B0EA)Legion 5 Pro (82RF0009US)
ProductcodeKE4-72EE614SH6G8B0EA#ABH82RF0009US
DetailsProductinfoProductinfoProductinfoProductinfo
Kantoor
Processor / Chipset / Geheugen
Processor serieAMD Ryzen 9Intel Core i7Intel Core i7Intel Core i7
Processor typeAMD Ryzen 9 6900HSIntel Core i7 12700HIntel Core i7 12700HIntel Core i7 12700H
Processor klokfrequentie3.3 GHz2.7 GHz2.7 GHz2.3 GHz
Processor klokfrequentie (max. turbo)4.9 GHz4.7 GHz4.7 GHz4.7 GHz
Configureerbare TDP-down35 W
Aantal processorcores8141414
Geheugen capaciteit32 GB16 GB16 GB16 GB
Type geheugenDDR5DDR4DDR5DDR5
Geheugen klokfrequentie4800 MHz3200 MHz4800 MHz4800 MHz
Geheugen form factorSodimmSodimmSodimmSodimm
SODIMM sloten2222
Vrije SODIMM sloten0000
Werkgeheugen uitbreidbaar tot32 GB64 GB16 GB32 GB
Scherm
Scherm diagonaal16 inch15.6 inch16.1 inch16 inch
Resolutie2560x16003840x21602560x14402560x1600
Verhouding16:1016:916:916:9
Pixeldichtheid189 ppi282 ppi182 ppi189 ppi
Scherm type (mat/glans)GlanzendGlanzendMatMat
PaneeltypeIPSIPSIPSIPS
Touchscreen
Maximale verversingsfrequentie240 Hz60 Hz60 Hz165 Hz
Graphics
GPU typeAMD Radeon RX 6800MNvidia GeForce RTX 3060Nvidia GeForce RTX 3070Nvidia GeForce RTX 3060
Geïntegreerde / losse GPUGeïntegreerdLosse chipLosse chipLosse chip
Videogeheugen12 GB6 GB8 GB6 GB
Opslag
Totale opslagcapaciteit2000 GB1024 GB1024 GB2048 GB
SSD opslagcapaciteit2000 GB1024 GB1024 GB2048 GB
Beschikbaar opslaggeheugen1848.8 GB882.8 GB903.9 GB1848.3 GB
Aantal harddisks / SSD's1111
Harddisk/SSD 1 capaciteit2000 GB1024 GB1024 GB1024 GB
Harddisk/SSD 1 soortSSD/FlashSSD/FlashSSD/FlashSSD/Flash
Harddisk/SSD 1 merk/productSAMSUNG MZVL22T0HBLB-00A00Gigabyte AG470S1TB-SI B10WDC PC SN810 SDCPNRY-1T00-1006Samsung MZVL21T0HCLR-00BL2
Harddisk/SSD 1 form factorM.2M.2M.2M.2
Harddisk/SSD 2 capaciteit1024 GB
Harddisk/SSD 2 soortSSD
Harddisk/SSD 2 merk/productSamsung MZVL21T0HCLR-00BL2
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
Netwerkaansluiting (bedraad)
Netwerkadapter (bedraad)Realtek Gaming 2.5GbE Family ControllerRealtek Gaming GBE Family ControllerRealtek PCIe GBE Family Controller
Netwerksnelheid (bedraad)2500 Mbit/s1000 Mbit/s1000 Mbit/s
WiFi standaard802.11ax (Wi-Fi 6)802.11ax (Wi-Fi 6E)802.11ax (Wi-Fi 6E)802.11ax (Wi-Fi 6E)
WiFi adapterIntel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MhzIntel(R) Wi-Fi 6E AX211 160MhzIntel(R) Wi-Fi 6E AX211 160MhzIntel(R) Wi-Fi 6E AX211 160Mhz
Bluetooth
Bluetooth-versieBluetooth 5.2Bluetooth 5.2Bluetooth 5.2Bluetooth 5.2
4G (LTE)
5G
Aansluitingen
Smartcard
USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A)1333
USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C)3
USB 3.2 - 10 Gb/s (Type-C)2
Thunderbolt 4 (Type-C)111
Cardreader - SD
Cardreader - MicroSD
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
Aantal HDMI-uitgangen111
Micro HDMI-uitgang
HDMI-versie2.12.12.1
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
Aantal mini DisplayPort-uitgangen11
DisplayPort-versie1.41.4
Analoge audio aansluitingen111
Aansluiting dockingstation
Kensingtonslot
Toetsenbord en touchpad
ToetsenbordindelingQwertyQwertyQwertyQwerty
Numeriek toetsenbord
Toetsenbordverlichting helderheidsniveaus100101004
Toetsenbordverlichting kleurRGBWitRGBRGB
Touchpad afzonderlijke muistoetsen
Camera
Webcam
Webcam resolutie0.9 MPixel0.9 MPixel0.9 MPixel0.9 MPixel
Tweede camera
Flitser
Camera Windows Hello compatible
Webcamschuifje
Sensors
Accelerometer
Vingerafdruklezer
NFC
Overige hardware
Trusted Platform Module (TPM)
Geïntegreerde microfoon
Maten en gewichten
Accu capaciteit (Wh)99.2 Wh99.013 Wh82.623 Wh84.4 Wh
Verwisselbare accu
Gewicht totaal3.6 kg2.28 kg2.285 kg2.55 kg
Afmeting - Breedte35.5 cm35.9 cm36.92 cm35.6 cm
Afmeting - Diepte28.9 cm25.6 cm24.8 cm26.5 cm
Afmeting - Hoogte/Dikte2.4 cm3.072 cm2.63 cm2.27 cm
Passief gekoeld
Software
BesturingssysteemMicrosoft Windows 11 ProMicrosoft Windows 11 HomeMicrosoft Windows 11 HomeMicrosoft Windows 11 Home
Besturingssysteem (serie)WindowsWindowsWindowsWindows
Windows versie22000.85621H221H221H2
Windows OS Build21H222000.79522000.83222000.348
Aantal bits OS64 bit64 bit64 bit64 bit
Fabrikantsopgave eigenschappen
Garantie1 jaar1 jaar1 jaar1 jaar
Metro Exodus
Metro Exodus - 1920x1080 - Medium133.4 fps103.1 fps118.8 fps112.3 fps
Metro Exodus - 1920x1080 - Medium (99p)15.53 ms20.54 ms18.46 ms19.43 ms
Metro Exodus - 1920x1080 - Medium (99.9p)77.49 ms24.84 ms22.52 ms23.87 ms
Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra80.3 fps63.4 fps73.9 fps68.2 fps
Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra (99p)21.8 ms29.6 ms25.85 ms28.44 ms
Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra (99.9p)82.69 ms33.85 ms30.81 ms33.03 ms
Metro Exodus - 2560x1440 - Medium97.9 fps76.3 fps87.7 fps84 fps
Metro Exodus - 2560x1440 - Medium (99p)18.5 ms23.89 ms21.25 ms22.44 ms
Metro Exodus - 2560x1440 - Medium (99.9p)80.21 ms28.82 ms26 ms27.27 ms
Metro Exodus - 2560x1440 - Ultra61.9 fps48.8 fps56.7 fps53.7 fps
Metro Exodus - 2560x1440 - Ultra (99p)26.24 ms35.28 ms30.47 ms33.2 ms
Metro Exodus - 2560x1440 - Ultra (99.9p)87.3 ms45.78 ms36.26 ms38.32 ms
Metro Exodus - 3840x2160 - Medium55.3 fps43.5 fps50.7 fps47.9 fps
Metro Exodus - 3840x2160 - Medium (99p)28.15 ms36.52 ms31.85 ms33.53 ms
Metro Exodus - 3840x2160 - Medium (99.9p)89.84 ms39.07 ms35.58 ms36.46 ms
Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra37 fps29.8 fps35.1 fps32.9 fps
Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra (99p)40.32 ms51.32 ms43.68 ms46.66 ms
Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra (99.9p)98.52 ms57.16 ms50.04 ms62.57 ms
Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra (DXR - High)52.4 fps61.4 fps58.4 fps
Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra (DXR - High) (99p)33.11 ms29.2 ms31.23 ms
Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra (DXR - High) (99.9p)39.2 ms37.86 ms41.26 ms
Metro Exodus - 2560x1440 - Ultra (DXR - High)37.3 fps44.1 fps41.5 fps
Metro Exodus - 2560x1440 - Ultra (DXR - High) (99p)42.68 ms36.52 ms39.13 ms
Metro Exodus - 2560x1440 - Ultra (DXR - High) (99.9p)47.2 ms51.34 ms44.22 ms
Total War: Troy
Total War: Troy - 1920x1080 - Medium243.5 fps189.3 fps210.6 fps188.9 fps
Total War: Troy - 1920x1080 - Medium (99p)5.92 ms6.41 ms5.8 ms6.57 ms
Total War: Troy - 1920x1080 - Medium (99.9p)6.98 ms6.82 ms8.49 ms7.26 ms
Total War: Troy - 1920x1080 - Ultra120.3 fps89 fps103.4 fps93.3 fps
Total War: Troy - 1920x1080 - Ultra (99p)10.68 ms14.81 ms12.83 ms14 ms
Total War: Troy - 1920x1080 - Ultra (99.9p)12.61 ms20.7 ms22.17 ms21.08 ms
Total War: Troy - 2560x1440 - Medium169.2 fps135.3 fps151.9 fps137.3 fps
Total War: Troy - 2560x1440 - Medium (99p)7.03 ms8.7 ms7.74 ms8.72 ms
Total War: Troy - 2560x1440 - Medium (99.9p)7.52 ms9.08 ms10.78 ms9.32 ms
Total War: Troy - 2560x1440 - Ultra87.7 fps66.4 fps102.6 fps70.2 fps
Total War: Troy - 2560x1440 - Ultra (99p)14.66 ms18.94 ms12.83 ms17.76 ms
Total War: Troy - 2560x1440 - Ultra (99.9p)15.73 ms26.91 ms20.82 ms25.85 ms
Total War: Troy - 3840x2160 - Medium85.4 fps75.7 fps86.7 fps80.1 fps
Total War: Troy - 3840x2160 - Medium (99p)13.32 ms15.21 ms13.26 ms15.28 ms
Total War: Troy - 3840x2160 - Medium (99.9p)14.3 ms15.88 ms15.55 ms16.32 ms
Total War: Troy - 3840x2160 - Ultra45 fps39.1 fps44.9 fps41.7 fps
Total War: Troy - 3840x2160 - Ultra (99p)26.5 ms32.5 ms27.93 ms29.39 ms
Total War: Troy - 3840x2160 - Ultra (99.9p)28.52 ms37.1 ms36.76 ms37.36 ms
Far Cry: New Dawn
Far Cry: New Dawn - 1920x1080 - Medium101.1 fps126.3 fps126.7 fps133.6 fps
Far Cry: New Dawn - 1920x1080 - Medium (99p)13.09 ms11.33 ms11.07 ms10.11 ms
Far Cry: New Dawn - 1920x1080 - Medium (99.9p)14.23 ms13.09 ms14.73 ms12.27 ms
Far Cry: New Dawn - 1920x1080 - Ultra84.3 fps106.6 fps106.1 fps108.7 fps
Far Cry: New Dawn - 1920x1080 - Ultra (99p)16.86 ms12.82 ms13.37 ms14.2 ms
Far Cry: New Dawn - 1920x1080 - Ultra (99.9p)19.26 ms15.17 ms14.51 ms14.44 ms
Far Cry: New Dawn - 2560x1440 - Medium96.5 fps104.5 fps110.8 fps108.1 fps
Far Cry: New Dawn - 2560x1440 - Medium (99p)13.41 ms12.54 ms11.95 ms11.47 ms
Far Cry: New Dawn - 2560x1440 - Medium (99.9p)15.41 ms15.44 ms15 ms13.46 ms
Far Cry: New Dawn - 2560x1440 - Ultra84 fps87.5 fps93.3 fps91 fps
Far Cry: New Dawn - 2560x1440 - Ultra (99p)17.22 ms14.9 ms14.35 ms14.2 ms
Far Cry: New Dawn - 2560x1440 - Ultra (99.9p)17.97 ms17.02 ms15.77 ms17.21 ms
Far Cry: New Dawn - 3840x2160 - Medium68.5 fps56.7 fps65.4 fps60.6 fps
Far Cry: New Dawn - 3840x2160 - Medium (99p)17.89 ms22.01 ms19.58 ms20.3 ms
Far Cry: New Dawn - 3840x2160 - Medium (99.9p)19.86 ms25.27 ms22.36 ms22.69 ms
Far Cry: New Dawn - 3840x2160 - Ultra59.3 fps47.6 fps55.1 fps51.4 fps
Far Cry: New Dawn - 3840x2160 - Ultra (99p)21.59 ms26.32 ms22.98 ms24.19 ms
Far Cry: New Dawn - 3840x2160 - Ultra (99.9p)22.45 ms28.15 ms25.29 ms25.74 ms
F1 2020
F1 2020 (DX12) - 1920x1080 - Medium221.1 fps231.7 fps240.5 fps256 fps
F1 2020 (DX12) - 1920x1080 - Medium (99p)6 ms5.9 ms6 ms5.4 ms
F1 2020 (DX12) - 1920x1080 - Medium (99.9p)11.3 ms7.4 ms7.8 ms7.2 ms
F1 2020 (DX12) - 1920x1080 - Ultra167 fps162.1 fps183.9 fps180.6 fps
F1 2020 (DX12) - 1920x1080 - Ultra (99p)7.7 ms8.1 ms7.8 ms7.6 ms
F1 2020 (DX12) - 1920x1080 - Ultra (99.9p)202.1 ms9.8 ms10 ms10.3 ms
F1 2020 (DX12) - 2560x1440 - Medium179 fps173.6 fps203.4 fps193.7 fps
F1 2020 (DX12) - 2560x1440 - Medium (99p)7.5 ms7 ms6.5 ms6.4 ms
F1 2020 (DX12) - 2560x1440 - Medium (99.9p)16.4 ms8 ms8.7 ms8.6 ms
F1 2020 (DX12) - 2560x1440 - Ultra134.2 fps116.3 fps136.8 fps132.6 fps
F1 2020 (DX12) - 2560x1440 - Ultra (99p)9.6 ms11.1 ms9.5 ms9.8 ms
F1 2020 (DX12) - 2560x1440 - Ultra (99.9p)92.4 ms12.8 ms12 ms12.6 ms
F1 2020 (DX12) - 3840x2160 - Medium111 fps97.8 fps117.5 fps113.2 fps
F1 2020 (DX12) - 3840x2160 - Medium (99p)13.4 ms12.2 ms10.5 ms10.5 ms
F1 2020 (DX12) - 3840x2160 - Medium (99.9p)57.8 ms13.6 ms12.2 ms11.5 ms
F1 2020 (DX12) - 3840x2160 - Ultra79 fps64.8 fps78.1 fps75.1 fps
F1 2020 (DX12) - 3840x2160 - Ultra (99p)15.6 ms18.8 ms15.9 ms16.1 ms
F1 2020 (DX12) - 3840x2160 - Ultra (99.9p)202.3 ms21.6 ms19.8 ms23.1 ms
Geluidstest
Noise floor14 dB(A)14 dB(A)14 dB(A)14.0 dB(A)
Afstand geluidsmeting50 cm50 cm50 cm50 cm
WebXPRT 3 - LAeq25.4 dB21.6 dB22.4 dB24.0 dB
PCMark 10 Express - LAeq33.3 dB26.8 dB27.3 dB27.9 dB
Blender - LAeq49.1 dB39.2 dB38.9 dB47.9 dB
F1 2020 - LAeq40.5 dB44.9 dB39.1 dB47.6 dB
PCMark 10 Storage
PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Heavy786961659836
PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Toegangstijd64567463
PCMark 10 - Storage - Totaalscore - Bandbreedte398.32488.00354.69414.20
PCMark 10 - Storage - Totaalscore2554302222412625
PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_leestest492683576384
PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_kopieertest7141141756638
PCMark 10 - 2.37GB_(399_JPEGs)_schrijftest476811460520
PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_leestest3798338225944795
PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_kopieertest3197314425424689
PCMark 10 - 2GB_(4_ISOs)_schrijftest2912273523844482
PCMark 10 - Gebruiken Microsoft PowerPoint111260124102
PCMark 10 - Gebruiken Microsoft Excel137158129137
PCMark 10 - Gebruiken Adobe Photoshop Light239297216243
PCMark 10 - Starten Windows 10356289301366
PCMark 10 - Gebruiken Adobe InDesign178276185195
PCMark 10 - Gebruiken Adobe Illustrator204336188199
PCMark 10 - Gebruiken Adobe After Effects410417322425
PCMark 10 - Starten Overwatch331409324348
PCMark 10 - Starten Call of Duty: Black Ops 4793755621798
PCMark 10 - Starten Battlefield V766776687820
PCMark 10 - Starten Adobe Photoshop182216157185
PCMark 10 - Starten Adobe Lightroom134185120121
PCMark 10 - Starten Adobe Premiere_Pro236232177223
PCMark 10 - Starten Adobe Illustrator140232136146
PCMark 10 - Starten Adobe After Effects197211153192
PCMark 10 - Starten Adobe Acrobat215252183215
PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore2576373626372494
PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Bandbreedte310.09452.51318.32302.42
PCMark 10 - Quick Storage - Totaalscore - Toegangstijd49344851
Platform onafhankelijke tests
Opstarttijd12.4 sec.29.57 sec.19.8 sec.19.5 sec.
JetStream 2245.906275.104264.043229.529
webXPRT 3347389363350
webXPRT 3 - Photo Enhancement218 ms181 ms207 ms223 ms
webXPRT 3 - Organize Album using AI1416 ms1403 ms1466 ms1655 ms
webXPRT 3 - Stock Option Pricing100 ms83 ms101 ms94 ms
webXPRT 3 - Encrypt Notes and OCR Scan1492 ms1445 ms1467 ms1503 ms
webXPRT 3 - Sales Graphs218 ms191 ms205 ms272 ms
webXPRT 3 - Online Homework736 ms633 ms613 ms702 ms
Geekbench 5 - Multi9689117011265213052
Geekbench 5 - Multi Crypto7897701686328801
Geekbench 5 - Multi Integer9198116541237512749
Geekbench 5 - Multi Floating Point11052125841392314416
Geekbench 5 - Single1551180417581793
Geekbench 5 - Single Crypto3638413538084335
Geekbench 5 - Single Integer1295158015471555
Geekbench 5 - Single Floating Point1757190218721884
Geekbench 5 - OpenCL113775103555108826103885
WiFi speedtest 2.4GHz receive90.20 Mbit/s219.65 Mbit/s222.53 Mbit/s229.55 Mbit/s
WiFi speedtest 2.4GHz send139.95 Mbit/s186.08 Mbit/s142.45 Mbit/s186.84 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz receive623.08 Mbit/s556.84 Mbit/s643.97 Mbit/s554.92 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz send651.03 Mbit/s684.07 Mbit/s448.04 Mbit/s677.98 Mbit/s
Windows benchmarks
3DMark - Fire Strike26386182132170119712
3DMark - Fire Strike Graphics31513198152534621299
3DMark - Fire Strike Physics26064254592824029452
3DMark - Fire Strike Combined11985895889479594
3DMark - Fire Strike Extreme142881201410171
3DMark - Time Spy10756826890169571
3DMark - Time Spy Graphics10906796586209049
3DMark - Time Spy CPU9979105421219114230
3DMark - Night Raid50121260634452451009
3DMark - Night Raid Graphics85703308827036689753
3DMark - Night Raid CPU14950138331445114802
Cinebench R15 - Single243261255258
Cinebench R15 - Multi2205261827502870
Cinebench R20 - Single607692678694
Cinebench R20 - Multi5245562954197385
Cinebench R23 - Single1565179717641798
Cinebench R23 - Multi13605145521748019269
Blender duurtest run #120.216.1415.4214.8
Blender duurtest run #220.319.9615.4914.81
Blender duurtest run #320.2419.9115.5914.86
Blender duurtest run #420.1919.9715.8114.91
Blender duurtest run #520.1720.0215.8414.81
Blender duurtest run #620.1919.8716.0914.9
Blender duurtest run #720.2220.0216.8514.83
Blender duurtest run #820.1819.9616.8714.9
Blender duurtest run #920.1619.8616.8214.82
Blender duurtest run #1020.1420.0816.7514.89
Blender duurtest run #1120.2120.0316.8214.92
Blender duurtest run #1220.2319.9816.7614.91
Blender duurtest run #1320.1520.0616.8114.88
Blender duurtest run #1420.1919.9816.7514.89
Blender duurtest run #1520.1820.0616.814.94
Blender duurtest run #1620.1420.0616.7814.94
Blender duurtest run #1720.1919.9616.814.96
Blender duurtest run #1820.2319.9916.7214.92
Blender duurtest run #1920.219.9616.7214.92
Blender duurtest run #2020.2419.9516.814.92
Blender duurtest run #2120.3119.9616.7514.92
Blender duurtest run #2220.1819.9316.7714.88
Blender duurtest run #2320.1819.9816.714.88
Blender duurtest run #2420.2419.9216.714.91
Blender duurtest run #2520.1819.9716.7714.86
Blender duurtest run #2620.2419.9216.7314.89
Blender duurtest run #2720.1819.9116.7414.91
Blender duurtest run #2820.2419.9816.7714.86
Blender duurtest run #2920.1919.8716.7314.92
Blender duurtest run #3020.2219.9116.9114.89
Blender duurtest run #3120.1619.9716.7714.91
Blender duurtest run #3220.219.9816.7414.9
Blender duurtest run #3320.1919.916.7414.92
Blender duurtest run #3420.2119.9516.7914.92
Blender duurtest run #3520.2119.9816.7314.91
Blender duurtest run #3620.2519.9416.7614.87
Blender duurtest run #3720.2419.9416.7614.93
Blender duurtest run #3820.3119.9116.7414.89
Blender duurtest run #3920.2219.8916.7414.85
Blender duurtest run #4020.2919.9516.7214.91
Blender duurtest run #4120.219.916.7214.87
Blender duurtest run #4220.2219.9616.7714.92
Blender duurtest run #4320.2420.0716.9314.86
Blender duurtest run #4420.2420.0116.7514.96
Blender duurtest run #4520.1820.0216.7214.89
Blender duurtest run #4620.3119.9416.8114.87
Blender duurtest run #4720.2219.9716.8614.9
Blender duurtest run #4820.2419.9816.8114.9
Blender duurtest run #4920.2119.9716.7214.9
Blender duurtest run #5020.319.9716.7214.94
PCMark 10 Extended9889934192909733
PCMark 10 Essentials11387116471038010867
PCMark 10 App Start-up16508182691370615475
PCMark 10 Video Conferencing9587893379227948
PCMark 10 Web Browsing933196821030210435
PCMark 10 Productivity969210356956810926
PCMark 10 Spreadsheets11354133861200514058
PCMark 10 Writing8274801376278493
PCMark 10 Digital Content Creation11311106701114211777
PCMark 10 Photo Editing20878132021401214961
PCMark 10 Rendering and Visualization12894133931463715907
PCMark 10 Video Editing5376687167456865
PCMark 10 Gaming20705159861819017346
PCMark 10 Graphics29890202712464621985
PCMark 10 Physics23596266572643330369
PCMark 10 Combined11327104791026511080
Energieverbruik / Accu
Energieverbruik uit0.1 W0.2 W0.3 W0.1 W
Energieverbruik adapter (zonder laptop)0.0 W0 W0.1 W0 W
Energieverbruik idle7.9 W7.9 W5 W23.0 W
Browser accutest - 180 cd/m2251 min.251 min.311 min.226 min.
PCMark 10 Accu Digital5169777646754654
PCMark 10 Accu Essentials868410001875617510
PCMark 10 Accu Productivity7604876765937362
PCMark 10 Accu Duration in Minuten134137115128
PCMark 10 Accu Aantal Runs5555
Testresultaten beeldscherm
Gemeten kleurruimtesRGBDCI-P3sRGBsRGB
Kleurtemperatuur7283 K6948 K6550 K6449 K
Helderheid wit370.964 cd/m²482.99 cd/m²336.1 cd/m²485.87 cd/m²
Helderheid zwart0.15 cd/m²0 cd/m²0.28 cd/m²0.46 cd/m²
Contrast2473.1 : 11200.4 : 11056.2 : 1
Checkerboard wit370.964 cd/m²412.355 cd/m²338.952 cd/m²485.954 cd/m²
Checkerboard zwart0.299 cd/m²0 cd/m²285 cd/m²0.46 cd/m²
Checkerboard contrast1240.68 : 11.19 : 11056.42 : 1
Gamma2.092.472.032.3
Gamma (afwijking van 2,2)0.110.270.170.1
Kleurafwijking 75% wit (Delta E 2000)3.87 mΔuv2.72 mΔuv7.44 mΔuv1.22 mΔuv
Kleurafwijking 75% rood (Delta E 2000)1.46 mΔuv1.14 mΔuv1.17 mΔuv1.28 mΔuv
Kleurafwijking 75% groen (Delta E 2000)1.74 mΔuv0.75 mΔuv1.03 mΔuv0.75 mΔuv
Kleurafwijking 75% blauw (Delta E 2000)2.86 mΔuv1.17 mΔuv1.92 mΔuv3.23 mΔuv
Kleurafwijking 75% cyaan (Delta E 2000)2.65 mΔuv1.56 mΔuv3.98 mΔuv1.4 mΔuv
Kleurafwijking 75% magenta (Delta E 2000)2.61 mΔuv1.3 mΔuv0.99 mΔuv1.29 mΔuv
Kleurafwijking 75% geel (Delta E 2000)1.95 mΔuv1.85 mΔuv1.56 mΔuv1.57 mΔuv
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 2000) incl. wit2.9 mΔuv1.8 mΔuv3.2 mΔuv1.6 mΔuv
Kleurafwijking 100% wit (Delta E 2000)6.11 mΔuv3.94 mΔuv7.67 mΔuv1.9 mΔuv
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 2000)2.21.31.81.6
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 2000)3.33.56.21.6
Reactietijd 0%-100%4.97 ms7.4 ms
Reactietijd 100%-0%4.42 ms7.0 ms
Reactietijd 20%-80%6.76 ms7.2 ms
Reactietijd 80%-20%5.76 ms5.8 ms
sRGB dekking98.8 %100 %99.2 %98.6 %
DCI-P3 dekking75.7 %97.3 %77.7 %75.4 %
Rec 2020 dekking54.5 %69.9 %55.8 %54.2 %

Advertentie

1 besproken product

Vergelijk   Product Prijs
Corsair Voyager A1600

Corsair Voyager A1600

  • AMD Ryzen 9 6900HS
  • 32 GB
  • 16 inch
  • 2560x1600
  • AMD Radeon RX 6800M
  • 2000 GB
  • Qwerty
  • 3.6 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
0

Hardware Info maakt gebruik van cookies

Hardware Info plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Hardware Info relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.

Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Toestemming beheren

Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Functioneel en analytisch

Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie.

janee

    Relevantere advertenties

    Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Hardware Info contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht.

    janee

    Hardware Info genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Hardware Info gevolgd worden. Deze data wordt maximaal 2 weken bewaard. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.

    Ingesloten content van derden

    Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden.

    janee