Vlotte, maar iets oudere soc
De techniek van de Fusion is gebaseerd op de Snapdragon 888+. Dat is een soc die we al in best veel telefoons hebben aangetroffen. In vergelijking met de processor in bijvoorbeeld de goedkopere Neo uit dezelfde Edge-serie, is dit een veel krachtigere chip, maar hij heeft ook een groot nadeel: hij wordt behoorlijk warm. Dat is een euvel waar meer snelle socs mee kampen. Ondanks dat deze chip al wat ouder is, profiteer je van moderne connectiviteit, middels 5G, Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.2.
Het scherm is een van de pluspunten van deze telefoon. Dankzij oledtechniek en de refreshrate van 144Hz blijkt het in de praktijk een prettig scherm. Ook de helderheid stemt ons tevreden. Standaard haalt het scherm zo’n 500 nits, en we meten pieken tot ruim het dubbele. Dat zijn prima scores, en ook de kleurweergave is in orde.
Als we kijken naar de accuprestaties, zijn we iets minder tevreden. Na tien en een half uur gebruik is de accu leeg, en volledig opladen kost iets meer dan een uur. De goedkopere Neo doet het op dit gebied beter.
Waar de Neo twee sensors aan de achterkant heeft, biedt de Fusion er drie, met respectievelijk 50, 13 en 2 megapixel. Selfies maak je met een 32-megapixelcamera.
1 besproken product
Vergelijk | Product | Prijs | |
---|---|---|---|
![]() |
Motorola edge 30 FUSION
|
€ 429,005 winkels |