Beste voeding met rgb-verlichting: Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W
Het is een trend die wij moeilijk kunnen ontwijken: alles moet tegenwoordig rgb hebben. Na videokaarten, behuizingen en moederborden, beginnen er ook steeds meer rambankjes, ssd's en voedingen uit te komen die zijn uitgerust met rgb-verlichting. Eigenlijk is het verbazend dat er nog geen fabrikant met een doorzichtige harde schijf met rgb-verlichting gekomen is. Om de rgb-fanaten onder onze lezers te bedienen, hebben wij de beste rgb-voeding uitgekozen die we hebben getest, namelijk de Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W.
Voor de beste rgb-voeding hebben we gekeken naar welk model de beste presentaties in onze tests neerzet en ook is voorzien van een vorm van rgb-verlichting. De Toughpower Grand RGB-serie bestaat uit een serie voedingen met 80 Plus Gold-certificaat en zet in onze tests goede prestaties neer. Een efficiëntie van zo'n 90 procent is zeer goed en de ripplewaardes zijn uitstekend.
Er zitten echter twee flinke nadelen aan de voeding. Zo zijn de rgb-functies niet denderend: de lampjes kunnen met een knop op de achterkant in vier kleuren worden ingesteld of door een palet van 256 kleuren heen golven. Er is geen mogelijkheid om hem met een rgb-controller aan te sturen. Als het thema van je build mooi bij een van deze modi aansluit, dan heb je aan deze voeding een goede keuze. Je loopt dan wel snel tegen een ander nadeel aan: hij is al snel 20 euro duurder dan een Seasonic Focus Plus Gold met hetzelfde vermogen.
En dat is een beetje het probleem met rgb-voedingen. Waar er al wel moederborden, rambankjes en videokaarten met rgb-verlichting en uitstekende prestaties zijn, is er nog geen voeding die we echt het aanbevelen waard vinden. Ons advies is dan ook om, als je veel rgb-verlichting in je build wilt verwerken, een behuizing aan te schaffen die een apart compartiment voor de voeding heeft, en vervolgens dat compartiment aan te kleden.
Klik hier voor onze uitgebreide review van de Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W.
Winkel |
Prijs BE |
---|---|
HighFlow.nl
Betaalmogelijkheden
€ 1,00
€ 0,00
+ 3,4%
€ 11,35
€ 0,00
|
|
MaxICT.nl
Betaalmogelijkheden
€ 0,00
+ 2,0%
€ 0,00
+ 2,5%
€ 0,00
€ 0,00
+ 3,0%
€ 0,00
€ 0,00
Shop: 4-7 werkdagen
|
|
Amazon.nl
Betaalmogelijkheden
€ 0,00
€ 0,00
€ 0,00
Shop: Tijdelijk niet op voorraad. Wij werken er hard aan om onze voorraden weer aan te vullen.
|
7 besproken producten
Vergelijk | Product | Prijs | |
---|---|---|---|
![]() |
Be quiet! System Power 9 400W
|
€ 51,994 winkels |
|
![]() |
Corsair AX1600i
|
€ 519,007 winkels |
|
![]() |
Corsair CX450M
|
€ 68,463 winkels |
|
![]() |
Corsair SF450
|
€ 102,954 winkels |
|
![]() |
Seasonic Focus Plus Gold 550W
|
Niet verkrijgbaar | |
![]() |
Seasonic Prime Ultra Titanium 850W
|
Niet verkrijgbaar | |
![]() |
Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W
|
Niet verkrijgbaar |