Volgens PCGamesN is Nvidia inmiddels klaar met het wegwerken van incompatibiliteiten die gestotter veroorzaken in de spellen Cyberpunk 2077 en The Witcher 3. De resulterende nieuwe serie dll-bestanden, die Nvidia StreamLine 1.5.6 SL noemt, zal onderdeel zijn van binnenkort te verschijnen patches voor de twee spellen van CD Projekt Red.
Toen PCGamesN de RTX 4060 Ti aan het testen was, waren er dalen in de minimale framerates te zien tot wel 5 fps op een 1080p-resolutie. Dit schreven ze toe aan de combinatie van de framegeneration-technologie van dlss 3 en Ryzen 7000-cpu's. Na nader onderzoek gaf Nvidia toe dat, indien framegeneration aan het werk wordt gezet in een systeem met een Ryzen 7000-cpu, die twee games niet lekker willen lopen.
De gaming-website zegt de aangepaste dll-bestanden reeds getest te hebben en stelt dat de minimale framerates weer enigszins normaal zijn ten opzichte van voor de werkzaamheden van Nvidia. Met de gepatchte bestanden ging de minimale framerate weer netjes naar rond de 40 fps.
Cyberpunk 2077
Bron: PCGamesN