Drie alternatieven voor de Microsoft Surface Pro: Acer Aspire P3, Lenovo Yoga 11s en Toshiba WT310

Generatie Y

Door


Specificaties en prestaties (uitgebreid)

De specificaties van de modellen naast elkaar (scrollen via balk aan onderzijde)

Algemeen
 
MerkAcerAcerLenovoMicrosoftToshiba
ProductnaamAspire P3-171-3322Y2G06asAspire P3-771-3322Y4G12ASIdeaPad Yoga 11S 20246Surface Pro 128GB + Touch CoverWT310-108
ProductcodeNX.M8NEH.005P3-771-3322Y4G12AS59367104PT133E-00900FDU
DetailsProductinfoProductinfoProductinfoProductinfoProductinfo
Apparaat type
Apparaat typeLaptopHybrideHybrideTabletTablet
ToetsenbordindelingQwerty
Processor / Chipset / Geheugen
Processor serieIntel Core i3Intel Core i3Intel Core i5Intel Core i5Intel Core i5
Processor typeIntel Core i3 3229YIntel Core i3 3229YIntel Core i5 3339YIntel Core i5 3317UIntel Core i5 3339Y
Processor klokfrequentie1.4 GHz1.40 GHz1.5 GHz1.7 GHz1.5 GHz
Processor klokfrequentie (max. turbo)2 GHz2 GHz
Aantal processorcores22222
ChipsetIntel HM77Intel HM77Intel QS77Intel HM77Intel HM76
Geheugen capaciteit2 GB4 GB4 GB4 GB4 GB
Type geheugenDDR3DDR3DDR3DDR3DDR3
Geheugen klokfrequentie1600 MHz1333 MHz1600 MHz1600 MHz1600 MHz
SODIMM sloten00000
Vrije SODIMM sloten00000
Werkgeheugen uitbreidbaar tot2 GB8 GB4 GB4 GB
Scherm
Scherm diagonaal11.6 inch11.6 inch11 inch10.6 inch11.6 inch
Resolutie1366x7681366x7681366x7681920x10801920x1080
Verhouding16:916:916:9
Pixeldichtheid135 ppi135 ppi142 ppi208 ppi190 ppi
Scherm type (mat/glans)GlanzendGlanzendGlanzendGlanzendGlanzend
PaneeltypeIPSIPSIPSIPSIPS
LED-achtergrondverlichting
Touchscreen
Aanraakpunten touchscreen10 aanraakpunten10 aanraakpunten10 aanraakpunten10 aanraakpunten10 aanraakpunten
Touchscreen typeOptischCapacitiefCapacitiefCapacitiefCapacitief
Geschikt voor peninvoer
3D-scherm
Graphics
GPU typeIntel HD Graphics 4000Intel HD Graphics 4000Intel HD Graphics 4000Intel HD Graphics 4000Intel HD Graphics 4000
Geïntegreerde / losse GPUGeïntegreerdGeïntegreerdGeïntegreerdGeïntegreerdGeïntegreerd
Opslag
Totale opslagcapaciteit60 GB128 GB128 GB128 GB128 GB
SSD opslagcapaciteit60 GB128 GB128 GB128 GB128 GB
Harddisk opslagcapaciteit0 GB
Beschikbaar opslaggeheugen26.5 GB82.5 GB66.2 GB52 GB75 GB
Aantal harddisks / SSD's11111
Harddisk/SSD 1 capaciteit64 GB128 GB128 GB128 GB128 GB
Harddisk/SSD 1 soortSSD/FlashSSD/FlashSSD/FlashSSD/FlashSSD/Flash
Harddisk/SSD 1 merk/productIntel SSDMCEAC060B3AIntel SSDMCEAC120B3ASamsung MZMTD128HAFV-000L1SSDToshiba THNSNF128GMCS
Optische drive merk/product
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
LAN Aansluiting
LAN adapter
WLAN / WiFi standaard802.11n802.11n802.11n802.11n802.11n
WLAN adapterAtheros AR5BMD222Atheros AR5BMD222Realtek RTL8723AEIntel Centrino Advanced-N 6235
Modem
Bluetooth
Bluetooth-versieBluetooth 4.0Bluetooth 4.0Bluetooth 4.0Bluetooth 4.0Bluetooth 4.0
3G (HSPA/UMTS)
4G (LTE)
Aansluitingen
PC-Card Type II00
ExpressCard (type)
Smartcard
USB 2.001
USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1)11111
Cardreader - SD
Cardreader - MicroSD
Cardreader - MS
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
Micro HDMI-uitgang
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
Analoge audio aansluitingen11111
Aansluiting dockingstation
Kensingtonslot
Camera
Geïntegreerde camera
Cameraresolutie5 MPixel5 MPixel1 MPixel1.3 MPixel3.1 MPixel
Tweede camera
Tweede cameraresolutie1.3 MPixel1 MPixel1.3 MPixel1 MPixel
Flitser
Sensors
Accelerometer
Vingerafdruklezer
GPS
Kompas
NFC
Overige hardware
Trusted Platform Module (TPM)
Geïntegreerde microfoon
TV-tuner analoog
TV-tuner DVB-T
Meegeleverde extra'sBluetooth keyboard cover
Maten en gewichten
Accu capaciteit (mAh)5280 mAh5280 mAh4200 mAh5676 mAh11.1 mAh
Accu capaciteit (Wh)42 Wh42 Wh
Verwisselbare accu
Gewicht totaal1345 gram785 gram1350 gram1140 gram800 gram
Afmeting - Breedte29.54 cm29.8 cm29.9 cm
Afmeting - Diepte19.8 cm20.4 cm1.24 cm
Afmeting - Hoogte/Dikte1.72 cm18.9 cm
Software
BesturingssysteemMicrosoft Windows 8Microsoft Windows 8Microsoft Windows 8Microsoft Windows 8 ProMicrosoft Windows 8 Pro
Besturingssysteem (serie)WindowsWindowsWindowsWindows ProWindows Pro
Overige softwareSurface Pen
Windows benchmarks
3DMark0637083255378448263133
3DMark Vantage2202212722103098918
3DMark11 (Entry)8798718811169887
3DMark11 (Performance)492487494611477
3DMark11 (Extreme)170168169210165
3DMark - Ice Storm2177421565259123452913205
3DMark - Cloud Gate23182377267036281317
3DMark - Fire Strike333365354503178
3DMark - Fire Strike Extreme184181247180
Windows Prestatie index4.74.54.65.64.6
WinSAT processor5.55.56.36.96.3
WinSAT geheugen5.55.95.95.95.9
WinSAT grafisch4.74.54.65.64.6
WinSAT grafisch spellen6.16.16.16.46.1
WinSAT primaire vaste schijf7.98.17.88.18.1
Cinebench 10 (Multi-CPU, 32-bit)43254323553873665963
Cinebench 11.5 (64-bit)1.401.381.782.381.77
PCMark 7 - PCMark Score33103302383047833902
PCMark 7 - Lightweight Score22122252254630234643
PCMark 7 - Productivity Score13291344183821941848
PCMark 7 - Entertainment Score24252414268734642651
PCMark 7 - Creativity Score73977491745066477896
PCMark 7 - Computation Score1053010319121951152012213
PCMark 7 - System Storage Score50715225506351185275
Opstarttijd7 sec.10 sec.13 sec.19 sec.16 sec.
Notebook Performance Index
NPI - Gaming2326282528
NPI - Entertainment4245484353
NPI - Internet, e-mail en social media5377778484
NPI - Werk en studie3140486662
Energieverbruik / Accu
Energieverbruik uit0.5 W0.5 W0.3 W0.2 W0.2 W
Energieverbruik adapter (zonder laptop)0 W0 W0 W1.3 W0.1 W
Energieverbruik idle8.2 W9.8 W10.9 W11.0 W17.5 W
Powermark Productivity (zonder dock)348 min.311 min.349 min.287 min.291 min.
Powermark Entertainment (zonder dock)174 min.192 min.164 min.117 min.150 min.
Testresultaten beeldscherm
Kleurtemperatuur6602 K6749 K7261 K7426 K6786 K
Helderheid wit433.4 cd/m²428 cd/m²367 cd/m²457 cd/m²296 cd/m²
Helderheid zwart0.3854 cd/m²0.5058 cd/m²0.3847 cd/m²0.4681 cd/m²0.2803 cd/m²
Contrast1124.5 : 1846.2 : 1954 : 1976.3 : 11056 : 1
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 1994)2.51.42.53.32.7
Gamma2.112.082.152.252.09
Gamma (afwijking van 2,2)0.090.120.050.050.11
Kleurafwijking rood (Delta E 1994)4.105.064.225.553.19
Kleurafwijking groen (Delta E 1994)8.068.067.577.587.83
Kleurafwijking blauw (Delta E 1994)25.5624.1626.4720.4527.9
Kleurafwijking cyaan (Delta E 1994)2.822.321.664.631.52
Kleurafwijking magenta (Delta E 1994)12.5712.1313.711.3713.63
Kleurafwijking geel (Delta E 1994)5.495.645.63.876.05
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 1994)9.89.69.98.910


Lees ook deze laptop/tablet artikelen op Hardware.Info

Vond je deze review nuttig?

Lees dan voortaan onze uitgebreidste reviews als eerste én steun deze site, met een abonnement op Hardware.Info Magazine - nu ook alleen digitaal beschikbaar!

Hardware.Info maakt gebruik van cookies.
*