Budget monitor update: wat is het verschil tussen de LG 24MK400, 24MK430 en 24MK600?

Door


Specificaties en testresultaten

Op deze pagina vind je volledige specificaties en testresultaten van de LG 24MK400H, 24MK430H en de 24MK600 monitoren.

Algemeen
 
MerkLGLGLG
Productnaam24MK400H24MK430H-B24MK600
Productcode24MK400H-B.AEU24MK430H-B24MK600
DetailsProductinfoProductinfoProductinfo
Paneeleigenschappen
Scherm formaat23.8 inch23.8 inch23.8 inch
Resolutie1920x10801920x10801920x1080
Pixeldichtheid93 ppi93 ppi93 ppi
Type TFT-panelTNIPSIPS
Gebogen scherm
BacklightLEDLEDLED
Beeldverhouding16:916:916:9
Pixelgrootte0.27 mm0.27 mm0.27 mm
Ondersteuning voor 3D
Touchscreen
Overdrive optie aanwezig
120 Hz
144 Hz
AMD FreeSync
AMD FreeSync min. freq.48 Hz48 Hz48 Hz
AMD FreeSync max. freq.75 Hz75 Hz75 Hz
Nvidia G-Sync
Maximale verversingsfrequentie75 Hz75 Hz75 Hz
HDR
HDR10
HDR10+
Dolby Vision
HLG
Aansluitingen & functionaliteit
D-Sub (VGA) ingang
HDCP compatible
DVI ingang
HDMI ingang
Aantal HDMI ingangen112
Hoogst ondersteunde HDMI-versie1.21.21.2
DisplayPort ingang
Mini-DisplayPort ingang
Aantal DisplayPort ingangen000
DisplayPort uitgang
Thunderbolt
USB Type-C ingang
Picture-in-Picture on-screen
Picture-by-Picture on-screen
3,5mm jack audio uit
3,5mm jack audio in
Geïntegreerde USB HUB
Geïntegreerde luidsprekers
Geïntegreerde webcam
Geheugenkaartlezer
Geïntegreerde TV-tuner
Fysieke eigenschappen
Afmeting - Breedte55.5 cm55.5 cm53.9 cm
Afmeting - Hoogte42.0 cm42.1 cm41.6 cm
Afmeting - Diepte18.2 cm18.2 cm22.0 cm
In hoogte verstelbaar
Portrait modus mogelijk
BeugelbevestigingVesa 75mmVesa 75mmVesa 75mm
Gewicht8.87 kg3.185 kg3.1 kg
KleurZwartZwartZwart
Eigenschappen fabrikantopgave
Aantal kleuren16.7 mln16.7 mln16.7 mln
AdobeRGB
Totale reactietijd1 ms5 ms5 ms
Helderheid250 cd/m²250 cd/m²250 cd/m²
Contrastratio1000 : 11000 : 11000 : 1
Maximale horizontale kijkhoek170 °178 °178 °
Maximale verticale kijkhoek160 °178 °178 °
Flikker reductie
Stroomverbruik (actief)26 W26 W14.1 W
Stroomverbruik (in standby)0.3 W0.3 W0.3 W
Garantie
Garantie termijn2 jaar1 jaar3 jaar
Meegeleverde accessoires
Afstandsbediening
Digitale videokabel meegeleverd
Reactietijden en inputlag
Overdrive standaard aan
Reactietijd (0%-100%)9.8 ms8.5 ms11.5 ms
Reactietijd (100%-0%)1.7 ms7.8 ms7.3 ms
Reactietijd (0%-100%-0%)11.5 ms16.3 ms18.8 ms
Reactietijd (20%-80%)10.1 ms13.7 ms12.6 ms
Reactietijd (80%-20%)9.2 ms12.0 ms10.9 ms
Reactietijd (20%-80%-20%)19.3 ms25.7 ms23.5 ms
Reactietijd OD max (0%-100%)3.5 ms10.1 ms4.5 ms
Reactietijd OD max (100%-0%)1.6 ms9.8 ms6.4 ms
Reactietijd OD max (0%-100%-0%)5.1 ms19.9 ms10.9 ms
Reactietijd OD max (20%-80%)1.7 ms3.0 ms4.8 ms
Reactietijd OD max (80%-20%)0.9 ms7.7 ms4.8 ms
Reactietijd OD max (20%-80%-20%)2.6 ms10.7 ms9.6 ms
Overshoot OD max58 %50 %41 %
Undershoot OD max13 %5 %10 %
Reactietijd OD opt. (0%-100%)3.5 ms9.5 ms8.3 ms
Reactietijd OD opt. (100%-0%)1.6 ms9.0 ms6.8 ms
Reactietijd OD opt. (0%-100%-0%)5.1 ms18.5 ms15.1 ms
Reactietijd OD opt. (20%-80%)4.8 ms9.1 ms4.8 ms
Reactietijd OD opt. (80%-20%)2.0 ms8.6 ms4.8 ms
Reactietijd OD opt. (20%-80%-20%)6.8 ms17.7 ms9.6 ms
Overshoot OD opt.13 %6 %4.5 %
Undershoot OD opt.6 %3 %2.3 %
Naam stand OD opt.FastFastFast
Input lag t.o.v. CRT0 ms0 ms0 ms
Input lag laag (boven)2.7 ms1.8 ms1.9 ms
Input lag gemiddeld (midden)10.1 ms9.2 ms9.4 ms
Input lag hoog (onder)17.6 ms16.8 ms16.7 ms
Beeldopbouwtijd14.9 ms15 ms14.8 ms
Energieverbruik
Energieverbruik 150 cd/m² (wit)13.3 W12.0 W12.0 W
Energieverbruik 150 cd/m² (zwart)14.8 W11.9 W11.9 W
Energieverbruik helderheid maximaal (wit)21.2 W22.4 W16.0 W
Energieverbruik helderheid maximaal (zwart)22.9 W22.3 W15.9 W
Energieverbruik (standby)0.2 W0.2 W0.2 W
Energieverbruik (uit)0.2 W0.2 W0.2 W
Standaardweergave helderheid en contrast
Standaardweergave profielinstelling monitorCustomCustomWarm
Helderheid minimaal wit43.67 cd/m²88.97 cd/m²85.41 cd/m²
Helderheid maximaal wit272 cd/m²345.9 cd/m²222.1 cd/m²
Helderheid maximaal zwart0.28 cd/m²0.31 cd/m²0.2 cd/m²
Contrast maximale helderheid971.4 : 11115.8 : 11110.5 : 1
Contrast transverse 150 cd/m²1012 : 11174 : 11259 : 1
Contrast checkerboard 150 cd/m²865 : 11089 : 11063 : 1
Fullscreen helderheid wit 150 cd/m²152.53 cd/m²152.33 cd/m²150.75 cd/m²
Fullscreen helderheid zwart 150 cd/m²0.15 cd/m²0.13 cd/m²0.12 cd/m²
Contrast full screen 150 cd/m²1016.9 : 11171.8 : 11256.3 : 1
Uniformiteit
Laagste t.o.v. hoogste wit89 %82 %87 %
Gemiddelde t.o.v. hoogste wit96 %89 %95 %
Laagste helderheid wit136.00 cd/m²136.00 cd/m²130.00 cd/m²
Hoogste helderheid wit152.00 cd/m²166.00 cd/m²149.00 cd/m²
Laagste t.o.v. hoogste zwart79 %67 %60 %
Gemiddelde t.o.v. hoogste zwart86 %80 %73 %
Laagste helderheid zwart0.15 cd/m²0.11 cd/m²0.11 cd/m²
Hoogste helderheid zwart0.19 cd/m²0.17 cd/m²0.18 cd/m²
Kijkhoeken
45° links rest. helderheid42 %40 %21 %
45° links gem. kleurafwijking ΔE 200018.814.925.8
45° links SD kleurafwijking ΔE 20007.14.88.6
45° rechts rest. helderheid33 %40 %21 %
45° rechts gem. kleurafwijking ΔE 200022.314.825.5
45° rechts SD kleurafwijking ΔE 20007.45.08.7
45° boven rest. helderheid15 %19 %13 %
45° boven gem. kleurafwijking ΔE 200049.430.835.1
45° boven SD kleurafwijking ΔE 200016.010.011.6
45° onder rest. helderheid14 %18 %12 %
45° onder gem. kleurafwijking ΔE 200026.031.935.5
45° onder SD kleurafwijking ΔE 200010.710.611.8
Standaardmodus kleurweergave
Gemeten kleurruimtesRGBsRGBsRGB
Helderheid wit 150 cd/m²151.85 cd/m²152.63 cd/m²151.05 cd/m²
Helderheid zwart 150 cd/m²0.15 cd/m²0.13 cd/m²0.12 cd/m²
Kleurtemperatuur wit7452 K7209 K7352 K
Afwijking van ideale kleurtemperatuur952 K709 K852 K
Contrast 150 cd/m² (standaardmodus)1012 : 11174 : 11259 : 1
Dekking standaard gamut94.4 %94.9 %96.1 %
Kleurafwijking wit ΔE 20007.4256.14
Kleurafwijking grijs 80 ΔE 20006.814.665.81
Kleurafwijking grijs 65 ΔE 20006.484.665.34
Kleurafwijking grijs 50 ΔE 20006.6755.07
Kleurafwijking grijs 35 ΔE 20007.065.934.6
Kleurafwijking zwart ΔE 20001.61.330.94
Kleurafwijking huid donker ΔE 20008.428.536.23
Kleurafwijking huid licht ΔE 20007.28.355.42
Kleurafwijking hemelsblauw ΔE 20007.418.133.5
Kleurafwijking bladgroen ΔE 20009.579.744.05
Kleurafwijking bloemblauw ΔE 20005.76.032.68
Kleurafwijking blauwgroen ΔE 20005.676.152.94
Kleurafwijking oranje ΔE 20008.976.666.33
Kleurafwijking paars blauw ΔE 20006.667.673.82
Kleurafwijking middenrood ΔE 20007.768.644.56
Kleurafwijking paars ΔE 20006.235.954.31
Kleurafwijking geelgroen ΔE 20005.999.642.39
Kleurafwijking oranjegeel ΔE 20005.715.763.97
Kleurafwijking blauw ΔE 20005.715.763.97
Kleurafwijking groen ΔE 20008.888.962.64
Kleurafwijking rood ΔE 20007.328.884.47
Kleurafwijking geel ΔE 20008.886.115.42
Kleurafwijking magenta ΔE 20006.135.954.12
Kleurafwijking cyaan ΔE 20008.9111.33.83
Kleurafwijking 100% Rood ΔE 20007.889.436.06
Kleurafwijking 100% Groen ΔE 20005.293.512.73
Kleurafwijking 100% Blauw ΔE 20004.391.775.08
Kleurafwijking 100% Cyaan ΔE 20006.52.294.04
Kleurafwijking 100% Magenta ΔE 20005.487.964.56
Kleurafwijking 100% Geel ΔE 20004.713.763.93
SD color checker afwijking ΔE 20001.622.441.26
Gem. color checker afwijking ΔE 20006.716.454.3
SD kleurafwijking ΔE 20001.462.381.1
Gem. kleurafwijking ΔE 20006.896.964.21
Gamma 0%2.22.22.2
Gamma 10%1.681.721.74
Gamma 20%1.741.781.88
Gamma 30%1.791.781.96
Gamma 40%1.771.752.02
Gamma 50%1.781.772.06
Gamma 60%1.791.772.12
Gamma 70%1.781.772.17
Gamma 80%1.761.782.25
Gamma 90%1.781.672.37
Gamma 100%2.22.22.2
SD gamma0.140.140.22
Gemiddeld gamma1.81.82.08
Gamma (afwijking van 2,2)0.40.40.12
Grijsafwijking 0% ΔE 20001.601.330.90
Grijsafwijking 10% ΔE 20007.366.195.88
Grijsafwijking 20% ΔE 20008.116.825.33
Grijsafwijking 30% ΔE 20008.317.784.92
Grijsafwijking 40% ΔE 20009.309.074.66
Grijsafwijking 50% ΔE 20008.307.454.46
Grijsafwijking 60% ΔE 20007.396.134.51
Grijsafwijking 70% ΔE 20007.065.204.80
Grijsafwijking 80% ΔE 20006.684.615.11
Grijsafwijking 90% ΔE 20006.924.665.67
Grijsafwijking 100% ΔE 20007.545.005.96
SD grijsafwijking ΔE 20001.591.831.02
Gem. grijsafwijking ΔE 20007.255.934.83


Lees ook deze monitor artikelen op Hardware.Info

Vond je deze review nuttig?

Lees dan voortaan onze uitgebreidste reviews als eerste én steun deze site, met een abonnement op Hardware.Info Magazine - nu ook alleen digitaal beschikbaar!

Hardware.Info maakt gebruik van cookies.
*